Bynina - Fr. Lhota 0:3

Bynina - Fr. Lhota 0:3 - obrázek

Domácí se nesešli v plném počtu a tak nám situaci velmi ulehčili. Nastoupili v 10-ti lidech a početní převaha se projevovala už od úvodních minut. Brzy po začátku se domácím zranil navíc útočník, takže bojovali pouze v devíti! Francovka se ale dlouho nemohla gólově prosadit. Jakmile se ale domácím podařilo zvýšit počet hráčů na deset, přišly lhotské góly. Nejdříve se prosadil po individuálním průniku Zimek. 0:1 Po té předkládal míč do vyložené šance Filák (šozda), Zimek ve skluzu trefil pouze tyč, ale dobíhající Naiser nakonec míč dopravil do odkryté branky. 0:2
Během poločasu doplnili domácí počet hráčů na 11 a pokusili se o zvrat. Lhocané přestáli jejich úvodní tlak a od 60min. opět převzali otěže utkání. Během celého utkání pokračoval festival neproměněných šancí na straně Lhocanů. Nakonec byla Francovka ráda za pojistku vstřelenou Kurišem po samostatném úniku. 0:3 A tak naši fanoušci odjížděli ve značně veselé i jinak než fotbalem povznesené náladě:o)) Tímto jim děkujeme za podporu a těšíme se na další společné zážitky.