1.

Gumídci Kroměříž

16

13

0

3

108: 36

39

 

2.

FC Světlošov

16

12

1

3

91: 47

37

 

3.

FC Betis Fr. Lhota

16

8

2

6

74: 61

26

 

4.

Omegaspor 97 Tlumačov

16

8

1

7

74: 55

25

 

5.

Zanzibar Prštné

16

7

1

8

55: 73

22

 

6.

Young Boys

16

2

2

12

45:109

8

 

7.

Trávníky United FC

16

2

1

13

26: 92

7

 

Nová sezona je opět tady. Na první dojzápas jsme neodjeli v ideální sestavě, ale za to s uzdraveným manageros Juřim (ten se už ale stihl mezi tím zase zranit!!!) a Suňou v útoku. Juři v brance podržel, ale Suňa dostál své pověsti a dostal červenou za potyčku:o) Střelecky to nebylo úplně ono. Soupeři byli vo fous lepší.
1.kolo    Betis - United Trávníky   1:4 (0:2)   Branka: Rösner
2.kolo    Betis - Gumídci Kroměříž  3:7 (0:2) Branky: 2x Filák O., Šipinka
sestava: Juřička - Daněk, Rösner, Šipinka - Filák O., Naiser

Na druhý víkend se už sestava konsolidovala do tradiční podoby. V prvním zápase jsme jasně dominovali, přesto trvalo hodně dlouho než jsme se výrazněji prosadili a nakonec si Radek zastřílel. Ve druhém na nás soupeř vyrukoval s tvrdou defenzívou. Pečlivě bránili a nepouštěli nás do žádné šance. Měli jsme pouze nějaké střely zdálky. Oni čekali na brejk a z několika málo přechodů půlící čáry šli do vedení 0:2. Druhý poločas soupeř mírně hru otevřel, chvílemi se hrálo i nahoru dolů. Nejdřív se prosadil střelou Jaroš, ale při střele se zranil a nedohrál! Vyrovnání zařídil Chmela jehož nahrávku si obránce sklepl do sítě. 2:2 Pak jsme opět inkasovali. Naštěstí brzy srovnal Chmela a v úplném závěru jsme šli do vedení třetí brankou Radka Chmelovic. Takže konečných 4:3 po tuhém, vyhecovaném boji. Pochvalu zaslouží především celkově obranná hra, za to, že jsme si nenechali nastřílet zbytečné branky, hráli trpělivě a navíc v brance podržel Spitzer.
3.kolo   Betis - Youn Boys Baťov  7:1 (2:1) Branky: 4x Chmela, 2x Jaroš, Šipinka
4.kolo   Betis - Zanzibar Prštné     4:3  (0:2) Branky: 3x Chmela, Jaroš
Sestava: Spitzer - Daněk, Filák T., Matůš M., Rösner - Chmela, Jaroš, Šipinka

Třetí víkend opanovalo zklamání. V prvním zápase byl soupeř jasně lepší. Ve druhém při vedení 3:0 došlo ke dvěma vyloučením na naší straně. Soupeř měl ulehčenou práci a stihl srovnat na 3:3. Protože naši byli jen v šesti, museli dohrávat ve třech v poli. Remíza byla nakonec hlavně záslouhou Lukina Spitzera, který v brance čaroval. Prvním vyloučeným byl šozda za skluz proti noze a druhým Lukáš Filák po dvou žlutých. bolestné je to především proto, že příště nemůžou a musíme zase cálovat pokuty za červené karty!!!!!
5.kolo Betis - Omegaspor     3:8 (1:3) Branky: 2x Filák O., Daněk
6.kolo Betis - FC Světlošov  3:3 (3:0) Branky:
Sestava: Spitzer - Daněk, Filák T., Filák L. - Filák O., Šipinka

První zápas soupeř hrající bez střídání v pěti lidech kladl houževnatý odpor. Trochu zbytečně jsme je nechali hrát, ale v druhém poločase se fyzická převaha konečně projevila a v závěru jsme si zastříleli. Naopak ve druhém zápase měl soupeř výraznou početní převahu, takže nás chvílemi uběhával. Hrál se tvrdý rychlý futsal s minimem loženek a dlouho se čekalo na první branku. Soupeř nás vyťukal až do prázdné. Chvilku na to kopl přes celé hřiště dlouhý centr Daněk a Matůš hlavou lízl míč do branky. Pak nám rozhodčí nesmyslně vyloučil brankáře, po delší ostré hádce vzal kartu zpět a udělil žlutou...... Soupeř z následného trestńáku šel opět do vedení. V závěru se podařilo srovnat patičkou mezi nohy gólmana Jarošovi. Oba týmy pak závěr hrály na remízu.
7.kolo Betis - Zanzibar Prštné 10:5 ( ) Branky: 6x Chmela, 2x Matůš M., Daněk, Filák O.
8.kolo Betis - Omegaspor         2:2  (0:0) Branky: Jaroš, Matůš M.
Sestava: Spitzer - Daněk, Matůš M., Šipinka - Filák O., Chmela, Jaroš

Než jsme se v sobotním ránu rozmrzli, prohrávali jsme 0:2. Soupeř nás předčil důraznější obranou i rychlejší a přesnější kombinací v útoku. Několikrát nás roztočil zdarma na kolotoči, což jsme mu vrátili pouze jednou, když jsme korigovali na konečných 2:7. Ve druhém zápase jsme začali opět vlažně a hned v úvodu si srazil míč do branky vracející se Chmela. Naštěstí hned po rozehrávce udělal sólo a srovnal sám na 1:1. Potom jsme šli po rychlých protiútocích do vedení 4:1, které jsme pak nedůraznou hrou a špatným pojetím ve druhém poločase úspěšně prošustrovali :o( Tentokrát nám futsal moc nechutnal a hlavně jsme nebojovali jeden za druhého jako tým. No nic, zvítězíme zase příště hospoda je naše hřiště.:o))
9. kolo  Betis - Gumídci Kroměříž  2:8 (0:5) Branky: Jaroš, Matůš M.
10.kolo Betis - FC Světlošov  4:6 (3:1) Branky: 2x Chmela, Filák O., Jaroš
Sestava: Spitzer - Daněk, Matůš M., Šipinka - Filák O., Chmela, Jaroš

Protože jsme měli jen jednoho hráče na střídání a čtyři ze šesti byli poloviční mrzáci, hráli jsme precizně zanďoura s rychlým přechodem do brejků. Pohledné akce kupodivu vycházeli na jeden dotek a šli jsme v klidu do dostatečného vedení, které jsme udrželi až do konce. Především nám prospěl navrátilec Suňa a jeho přesné přihrávky i umění podržet míč než se někdo rozhoupe a naběhne:o)) Ve druhém zápase na tom byl soupeř podobně jako my. Tentokrát jsme museli branku dobývat a přes neskutečné množství zazděných šancí jsme šli do pohodlného vedení 6:2, které jsme v závěru zdramatizovali na 6:5. Nakonec vsítil pojistku Šíp a bylo z toho nečekaných šest bodů.
11. kolo Betis - FC United Trávníky  6:2 (2:0)  Branky: 3x Filák O., 2x Sucháček, Šipinka
12. kolo Betis - Young Boys Baťov  7:5 (:)    Branky: 2x Šipinka, 2x Sucháček, Filák O., Matůš M., vlastní
Sestava: Spitzer - Filák T., Matůš M., Šipinka - Filák O., Sucháček

V prvním utkání jsme dobrou hrou dozadu i za velmi příznivého stavu udrželi po sto letech nulu! Několika dobrými zákroky a i díky slušivým teplákům, velkým dílem přispěl Lukin Spitzer, který z toho měl náležitou radost:o)) Navíc jsme za celý zápas neudělali ani jeden faul! Druhý zápas jsme museli soustředěně vybojovat až do konce, když rozhodující branku vstřelil Šíp z dorážky do prázdné až 30s před koncem!! Šest bodů se urodilo i díky tomu, že jsme byli poprvé v sezoně v devíti lidech a síly tak stačily až do konce.
13. kolo Betis - Zanzibar Prštné  8:0 (5:0) Branky: 2x Jaroš, 2x Sucháček, 2x Matůš M., Chmela, Filák O.
14. kolo Betis - Omegaspor Tlumačov 4:3 (2:1) Branky: Filák O., Chmela, Jaroš, Šipinka 
Sestava: Spitzer - Daněk, Filák T., Matůš, Šipinka - Filák O., Chmela, Jaroš, Sucháček

Většina týmů přijela ve slabších sestavách, čemuž následně odpovídala i kvalita hry. V prvním utkání jsme dlouho bojovali o slušný výsledek, zahodili jsme ale nějaké šance a při konci utkání nestačili. Ve druhém soupeř nastoupil bez možnosti střídat a navíc v prvním poločase přišli o vyloučeného. Ten nesmyslně stáhl na zem Ondru Filáka, který šel sám na prázdnou branku (gólman byl někde na naší půlce:o) Proti třem jsme už jenom uchodili vítězství. A konečně jsme donutili dát branku i Tomáša Šozdovic!
15. kolo Betis - Gumídci 1:4 (0:1) Branka: Jaroš
16. kolo Betis - Světlošov 9:1 (2:0) Branky: 5x Filák O., 2x Jaroš, Filák T., Šipinka

Sestava: Spitzer - Filák T., Matůš, Šipinka - Filák O., Jaroš

 
10.01.2018 07:48:34
maramoney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one