Betis - TJ Omega Spor 97   13:1 (7:1)  Branky: 3x Matůš L., 2x Chmela, 2x Juráň, 2x Matůš M., 2x Šipinka, Daněk, Filák L.
Betis - Gumídci Kroměříž     4:7  (3:2)  Branky: 2x Jaroš, Juráň, Matůš L.
Sestava: Spitzer - Daněk, Filák L., Juráň, Matůš M. - Chmela, Jaroš, Matůš L., Šipinka
V prvním zápase proti nám vyrukovali pouze tři borci v poli a celé tři minuty jsme se nemohli prosadit.:o)
Souboj o první příčku jsme nezačali dobře, po brejku to bylo 0:1. Soupeře jsme mírně přehrávali a do poločasu otočili na 3:2. Ve druhé půli přišla špatná minutka, když jsme dvakrát zbytečně inkasovali. 3:4 Soupeř pak čekal na naše ztráty míče a rychlými protiútoky nám odskočil o tři branky. Gumídci to prostě tentorkát zvládli líp takticky, páč platonický tlak ve futsale je spíš nevýhoda. Ale zase jsme si po delší době aspoň zahráli na plno a s chutí (no nic, divize nebude:o)))))))

1.   FC BETIS FR. LHOTA   13   11 0 2   79 : 39   33
2.   GUMIDCI KROMĚŘÍŽ   12   11 0 1   59 : 30   33
3.   TROUBKY 2013   12   5 2 5   61 : 43   17
4.   FC UNITED TRÁVNÍKY   12   5 2 5   43 : 58   17
5.   OLIMPO TLUMAČOV   12   5 1 6   48 : 48   16
6.   YOUNG BOYS BAŤOV   13   3 4 6   35 : 41   13
7.   RAPIDS CHRÁŠŤANY   12   4 1 7   40 : 60   13
8.   ZANZIBAR PRŠTNÉ   13   3 2 8   28 : 48   11