NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽ KRAJE UKONČILA ROK 2014. 21.12.2014 o zlatou neděli, těsně před svátky, odehrála 4. kolo krajská nejvyšší soutěž "Krajský přebor". Po zápasech na otrokovické palubovce oslaví nový rok na prvním místě tým Gumídků Kroměříž s 21 body. Na druhém místě je pak tým FC Betis Francova Lhota s 18 body, ale o zápas méně než Gumidci. Na opačném konci tabulky je tým Rapids, který zatím bohužel nepoznal jak chutná vítězství a má jen jeden bod za jednu remízu. V tomto kole také došlo k předčasnému udílení dárků v podobě dvou dvouciferných výsledků. Gumidci - Olimpo 10:2 a Omegasport - United 11:2. Na čele tabulky střelců je duo střelců z  Betisu, se shodným počtem 13 branek, Chmela a Matůš. Další, již 5.kolo se odehraje 5.1.2015.(převzato web: http://futsal-zlinsko.cz/)
Betis - Fc United Trávníky  9:1  (2:1) Branky: 4x Matůš L., 3x Chmela, Filák L., Jaroš
Betis - TJ Omegaspor 97   6:3  (5:1)  Branky: 3x Matůš L., 2x Sucháček, Chmela
V prvním zápase jsme po dlouhé době chvilku prohrávali, ale do poločasu stav otočili a za posledních 13 minut nasázeli sedm branek! Ve druhém zápase jsme zase rychle vedli, ale ve druhém poločse už to moc nestřílelo. Oba zápasy byly celkem bojovné a né uplná procházka.
Sestava: Spitzer - Daněk, Filák L., Matůš M., Šipinka - Chmela, Jaroš, Matůš L., Sucháček
1.   GUMIDCI KROMĚŘÍŽ   8   7 0 1   42 : 24   21
2.   FC BETIS FR. LHOTA   7   6 0 1   41 : 21   18
3.   TROUBKY 2013   7   4 1 2   44 : 21   13
4.   YOUNG BOYS BAŤOV   8   2 4 2   25 : 21   10
5.   ZANZIBAR PRŠTNÉ   7   2 2 3   17 : 22   8
6.   FC UNITED TRÁVNÍKY   7   2 2 3   26 : 40   8
7.   OLIMPO TLUMAČOV   7   2 1 4   27 : 37   7