Futsalisti zahájili sezonu i s novými tvářemi úspěšně. Díky zrušeným fotbalům se nakonec sestava konsolidovala na solidních osm kusů. Původně to totiž vypadalo na pěkné fiasko:o) Především drtivá síla hvězdného útoku rozhodla o vítězství!
1. Betis - Regmont Val. Mez.     6:4 (3:2)  Branky: 2x Jaroš, 2x Chmela, 2x Matůš L.
2. Betis - MFC Hutisko-Solanec 8:4 (5:1)  Branky: 3x Matůš L., 2x Jaroš, Chmela, Matůš M., Šipinka
Sestava: Juřička - Daněk, Matůš M., Šipinka - Jaroš, Matůš L., Chmela, Matušinec
Soupeři k poražení, ale bez střídání to holt nepude. Přesto statečný odpor, Martin si konečně zachytal a ve druhém utkání to chvílu bylo aj 4:6:o))))
3. Betis - Torpex R.p.R. 0:4
4. Betis - Amatér Komárovice 4:10 Branky: Matůš, Matušinec, Daněk, vlastní
Sestava: Juřička - Matůš M., Šipinka - Daněk, Matušinec

Téměř nejsilnější sestava byla znát. První zápas bez problémů. V přestávce jsem skákli na pivo a rozjezd druhého byl trochu utrápený, ale nakonec opět válec.
5.kolo Independent Trojanovice - Betis 3:9 (0:5) Branky: 2x Chmela, 2x Matůš M., 2x Sucháček, Jaroš, Matůš L.
6.kolo Dlouhý dým Podlesí - Betis 3:7 (0:2) Branky: 3x Matůš L., Daněk, Chmela, Jaroš, Matůš M.
Sestava: Juřička - Daněk, Matůš M., Šipinka - Chmela, Jaroš, Matůš L., Sucháček

Prostě sestava jak lusk a když ji máš není co řešit. Góly padaly převážně do prázdné branky.......:o)
7. Climax Vs. - Betis 1:6 (0:4) Branky: 3x Jaroš, Matůš L., Sucháček, Šipinka

8. DK Okna V.M. - Betis 3:14 (2:5) Branky: 4x Sucháček, 3x Chmela, 3x Matůš L., 2x Jaroš, Filák, Matůš M.
Sestava: Juřička - Daněk, Filák (EsaPeka), Matůš M., Šipinka - Chmela, Jaroš, Matůš L., Sucháček
První zápas byl těžký boj do poslední vteřiny. Mojek červená už v první půli. Celý zápas jsme prohrávali, ale tlačili soupeře před branku. Zápas rozhodla sporná penalta v poslední vteřině. Rozhodčí hrůza, ale nakonec nám pomohli:o)
Druhý mač byl po 20 sekundách 2:0 a skore dál narůstalo, ale pokopaní od soupeře fest!
9. HSK Huslenky - Betis 4:5 (2:1) Branky: 4x Sucháček, Matůš L.
10. Tsunami Pr. Bečva - Betis 5:11 (0:7) Branky:4x Chmela, 4x Matůš L., 2x Sucháček, Filák
Sestava: Juřička - Daněk, Filák, Matůš M., Šipinka - Chmela, Jaroš, Matůš L., Sucháček

Celkem dobře zvládnuté zápasy i když pár slabších chvilek by se našlo...
11. MFC Hutisko-Solanec - Betis 2:8 (1:5) Branky: 3x Matůš L., 2x Matušinec, 2x Sucháček, Matůš M.
12. Regmont Val. Mez. - Betis 3:11 (2:3) Branky: 3x Matůš L., 2x Matušinec, 2x Sucháček, 2x Šipinka, Chmela, Daněk
Sestava: Juřička - Daněk, Filák, Matůš M., Šipinka - Chmela, Matušinec, Matůš L., Sucháček

Oba zápasy byl boj do posledních minut. V prvním se poroučel do sprch Radek Matušinec, za jeden zákrok dostal dvě žluté:o) Postupně nám ubývaly síly, ale výhru jsme udrželi.
Druhý jsme otáčeli v úplném závěru když jsme ještě čtyři minuty před koncem prohrávali 3:4.
13. Betis - Dlouhý dým Podlesí 5:3 (2:2) Branky: 2x Sucháček, Chmela, Filák, Šipinka
14. Betis - I.FC Horní Bečva 6:4 (2:2) Branky: 2x Sucháček, 2x Chmela, 2x Matůš M.
Sestava: Juřička - Daněk, Filák, Matůš M., Šipinka - Chmela, Matušinec, Sucháček

Trochu slabší sestava a na výsledku je to znát. Velmi netaktický výkon a chyby v rozehrávce nás stály oba zápasy. Přesto jsme měli aspoń s posledníma vyhrát:o)
15. Betis - DK okna Val. Mez.  1:7 (1:3) Branky: Hrbáček
16. Betis - Climax Vsetín    4:7  (0:4)     Branky: 2x Hrbáček, Chmela, Matůš M.

V obou zápasech jsme před koncem vedli 3:2, ale po našich chybách jsme body rozdělili i soupeřům. Červená opět nechyběla:o) Především s Huslenkama jsme měli šancí tak na patnáct gólů a soupeř měl asi čtyři střely mezi tyče! Ach jo!
17. Betis - HSK Huslenky 3:3 (1:1) Branky: Hrbáček, Jaroš, Sucháček
18. Betis - Tsunami Pr. Bečva 3:3 (2:1) Branky: Chmela, Kindl, Sucháček
Sestava: Juřička - Daněk, Kindl M., Matůš M., Šerý (orel) - Hrbáček, Chmela, Jaroš, Sucháček

Bečva hrála bez střídání a postupem času přišly rozhodující branky i když to dlouho bylo jen 1:0.
Druhý zápas rozhodla hra tři na tři po vzájemné strkanici dvou vyloučených hráčů, kdy jsme dostali dva fíky na 1:4. Ve druhé půli nám přibyla ještě jedna červená a ..... NO COMMENT!
19. I.FC Horní Bečva - Betis 0:6 (0:2) Branky: 3x Kindl, 2x Daněk, Šerý
20. Betis - Independent Trojanovice 2:5 (1:4) Branky: Matušinec, Daněk
Sestava: Juřička - Daněk, Matůš M., - Hrbáček, Kindl M., Matušinec, Šerý

Dvě výhry s prvním a třetím týmem nám zajistily postup z prvního místa. Tradice se nemění, každý rok musí být postup nebo sestup ať je veselo! První zápas dobře zahraný, góly většinou padaly do prázdné branky po rozebrání obrany. Druhý jsme se trochu trápili, ale nakonec jsme ho zlomili ve svůj prospěch.

Betis - Amatér Komárovice 9:3 (3:1) Branky: 3x Hrbáček, 2x Chmela, 2x Jaroš, Daněk, Matůš L.

Betis - Torpex Rožnov 5:3 (2:2) Branky: 3x Hrbáček, Jaroš, Matůš M.

Sestava: Juřička - Daněk, Filák, Matůš M., Šerý - Hrbáček, Chmela, Jaroš, Matůš L. (cca tři střídání:o((