Přípravka

Naši nejmenší čůtálisti sehráli své první fotbalové utkání na domácí půdě se svými vrstevníky z Lačnova. Rodiče vytvořili pěknou a bouřlivou kulisu za což se jim děti odvděčily velkým nasazením. Po úvodním lehce rozpačitém začátku, kdy děti nevěděly "vo co go", byly vidět i pěkné fotbalové momenty a úžasný výkon Kubíka Lamačky v brance. Všem zúčastněným "DÍKY" a soupeřům z Lačnova zvlášť. Snad se podaří naplánovat i odvetu.
Výsledek je podružný, ale pro pořádek:  Fr. Lhota - Lačnov  10:9 (střelci: 4x Erik Rumánek, Kuba Lamačka, Natálka Tomečková, Peťa Maček, Peťa Černocký)
Foto:
https://lhotypripravka.rajce.idnes.cz/Fr.Lhota_-_Lacnov/
Video: https://uloz.to/!zL871wuWZ1je/francovkalacnov-avi
Přípravka

Přípravka

Před prvním fotbalovým utkáním v životě
V pátek 29.9.2017 jsme stihli odehrát odvetu minizápasu s Lačnovem, tenokrát na jejich hřišti. Zúčastnilo se sedm kluků a šest dívek. Tentokrát byly pravidla přísnější, hrálo se na auty a kopaly se i rohy. Děti vše zvládly s přehledem. Naši benjamínci měli herní převahu, ale nedokázali přesně zakončovat mezi tyče. Herně nás výrazně táhly slečny, kterým to tentokráte šlo na jedničku. Děti také občas odbíhaly na blízký lezecký hrad, který ve Francovce nemají:o))
Jediným střelcem se tak stal Erik Rumánek, protože druhou branku si domácí v sítili sami.
Sestava: Anička Brlicová, Nela Lamačková, Natálka Tomečková, Nela Dubovcová, Silvie Šimarová, Erik Rumánek, Peťa Maček, Kuba Lamačka, Dominik Rumánek, Matěj Matůš, Adam Matušinec, Matyáš Filák
Lačnov - Fr. Lhota 3:2
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one