Diplom

Výsledky  109.01kB
Fotbalisti

Fotbalisti

V sobotu 17.3.2018 jsme se zúčastnili prvního turnaje přípravek v Újezdě pro ročníky 2008 a mladší. Hrálo se 2x4min., 3+1. Branky byly poměrně malé, takže trošku chybělo koření fotbalu, ale naše mladé naděje se popasovaly se soupeři statečně, fotbalově proti většině soupeřů nezaostávaly a nakonec vyválčily tři body za tři remízy. V brance byl výborný David Změlík a střelcem naší jediné branky byl Kuba Brlica. Odměnou jim byl sponzorský dar pořadatele turnaje a to velká krabice plná mléčných výrobků. Navíc jsme se stavili i na Pizzu.:o)
Tým: David Změlík, Kuba Brlica, Petr Šerý, Erik Rumánek, Petr Maček, Sára Sucháčková, Natálka Tomečková
Nové dresy

Nové dresy

Francovka se konečně dočkala dresů v klubových barvách
Francovka představuje novou sadu dresů, která se konečně dostala do klubových barev. Navíc se podařilo k prezentaci zajistit kvalitního modela a ani nevyšel tak draho:o)

Při této příležitosti představujeme i staronovou posilu, když se do týmu vrací odchovanec Pavel Juráň (Fík). V prvním přáteláku dal dva fíky, takže jeho přezdívka je na místě:o) Přejeme mu spoustu zážitků, gólů a hlavně ať mu drží zdraví!

Jo ten na fotce, ale fakt není ta nová posila:o))))))))))
Na stránkách https://www.roteiro.cz/tym/5315-fr-lhota/ můžete sledovat některé statistiky z naší soutěže. Web je přehledný takže můžu doporučit.
Jsou tam i koláče ve kterých úsecích padá nejvíc branek. Francovka obdržela celých 28% branek v úseku od 76min. do konce, za to největší potenciál má v prvních 15. minutách druhé půle, kdy vstřelila celých 25% svých branek.