Semetín - Fr.Lhota 2:4 (1:3)

Předpoklad, že půjde o zápas plný šancí a o brankové hody se naplnil. Francovka začala hodně aktivně a hned v prvních minutách měla dvě tutovky, které nevyužila. Domácí zahodili taky jednu tutovku, ale ze druhé už šli do vedení. Po špatném postavení hostující obrany na středu vyplaval domácí útočník a samostatný únik v pohodě zakončil do sítě. 1:0 Francovka srovnala už za dvě minuty, když pěknou akci zakončil Ondra Filák. 1:1 Další tři minuty na to si opět Ondra zpracoval míč ve vápně (domácí sice reklamovali ruku při jeho zpracování) a po obtočení kolem obránce poslal Lhoty do vedení. 1:2 Domácí poté zahodili další dvě velké šance, při kterých se blýskl Rado v brance. Účet prvních dvaceti divokých minut uzavřel Pavel Juráň, když hlavou doklepával míč do zpola odkryté branky. 1:3 Semetín vypadl ze hry a do poločasu na hřišti dominovali hosté.
Úvod druhé půle opět zvládla lépe Francovka, když ve 49.min. úpláchl obraně Chmela a zvýšil vedení na 1:4. Lhota ale potom výrazně polevila, domácí se dostali do hry a začali ovládat hřiště. První dvě nebezpečné šance ještě zakončili vysoko nad, ale třetí střela po nedůrazné hře lhotské obrany již rozvlnila síť. 2:4 Francovka se dostala do dvou rychlých brejků s přečíslením, nicméně na zakončení už jim nezbývalo dostatek sil. Semetín si dokázal ještě nějaké šance vypracovat, ale postupem času šlo o tlak po dvacítku a závěr si už hosté v pohodě uhlídali.
Sestava: Boško - Martinka, Filák L., Mikulín, Zimek - Kovář, Šipinka, Surovec, Juráň, Chmela - Filák O.
Náhradníci: Urubek, Šerý R., Kindl M.
Branky: 2x Filák O., Juráň, Chmela