Lidečko - Fr. Lhota 4:2

V Lidečku se v neděli odpoledne hrál zajímavý zápas a derby mezi dvěma sousedními vesnicemi. Tento zápas sliboval vyrovnanou partii. Domácí měli více šancí, hosté zase kvalitně kombinovali. První branku utkání vstřelil domácí tým. Radim Gargulák opět předvedl dlouhý aut do vápna, hostující hráč jej tečoval hlavou a míč zapadl za překvapeného gólmana, 12.minuta 1:0. Po této brance si domácí vypracovali další dvě šance, ale ty zůstaly nevyužity. Hosté z Francovky sice kvalitně kombinovali, ale vypracovali si pouze dvě nepřesné střely z dálky. Skóre se opět měnilo ve 34.minutě, kdy byl ve vápně podražen Aleš Číž. Penaltu pak s přehledem proměnil Petr Svoboda, 2:0. Do konce poločasu měl ještě jednu velkou šanci Vojtěch Ryza, ale neproměnil.
Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. V 50.minutě dostali výhodu pokutového kopu, který proměnil Radek Chmela. Lidečko opět začalo hrát a tře
tí branku vstřelili domácí v 65.minutě. Domácí získali výborným presinkem míč, Jaroslav Novosad si vyměnil přihrávku s Dominikem Ryzou, přihrál Alešovi Čížovi, který z 25 metrů zakončil přesně, 3:1. Hosté ale zápas nevzdali. V závěru se opět na dostřel dostali po brance Šipinky. Závěr zápasu ale patřil Alešovi Čížovi. Robin Buček vybojoval míč pro Dominika Ryzu, Dominik jej posunul Mírovi Martinkovi, ten přihrál do běhu Alešovi a ho nezastavil ani hostující stoper, ani vybíhající gólman, kterému dal kličku a zakončil do prázdné brány, 87.minuta 4:2. (zdroj: www.valasskyfotbal.cz)
Branky: Chmela, Šipinka