Lidečko - Fr. Lhota 2:0 (1:0)

Francovka přijela do Lidečka v hodně okleštěné sestavě, když chyběli Chmela, Filák L., Mikulín, Kindl Z. , navíc se už ve dvacáté minutě zranil Tomáš Filák (koleno) a o půli odstoupil Surovec (stehení sval), což bylo na celkové souhře dost znát, bo na lavce seděl zraněný Roman Matušinec, jednoročák Matůš a pár dorostenců co dojeli přímo ze zápasu. Domácí šli do vedení už ve druhé minutě, když se z úhlu dostal sám před gólmana Číž a bezpečně poslal míč křížem do sítě. 1:0 Lidečko opanovalo hru, vytvářelo si šance a Francovka se držela na dostřel jedno branky jen s velkou dávkou štěstí a dobrými zákroky Lukina v brance.
Druhý poločas nabídl podobný obrázek. Lidečko zahodilo několik šancí a uklidňující branky se dočkalo po tresňáku z půlky, který dopadal na malé vápno, kde ho neatakovaný Číž poslal v klidu do branky. Lhotská obrana si vybrala slabší chvilku a zaspala i s brankářem. Útočná aktivita hostí byla mizerná a jediná střela mezi tyče od Urubka postrádala razanci. Lhocané neodehráli zápas úplně špatně, snažili se, ale chyběla kvalita především v rozehrávce, takže na nic lepšího prostě nebylo.........
Sestava: Spitzer - Mňačko, Filák T., Surovec, Pukýš - Zimek R., Šipinka, Šerý J., Filák O., Kovář - Šerý R.
Náhradníci: Matůš, Tomeček, Urubek, Michálek, Matušinec R.
PS: A Mojek říkal, že už zase můžu na zakončení:o))))