Fr. Lhota - Semetín 2:6 (1:3)

Start nového ročníku nedopadl dle představ, přesto předvedená hra nebyla tak špatná jak ukazuje skóre. Semetínu to holt sedlo a kdyby jeho hráči kopli i do krtinca, stejně by trefili šíbu! Brankáři se kromě obdržených branek po střelách z dálky vpodstatě nudili, protože akcí ze hry bylo téměř nula. Hosté šli do vedení ve druhé minutě, když trestný kop odražený od břevna dorazili do branky. Ihned po rozehrávce domácí srovnali, když se hlavou po centru trefil Chmela, byť byl navíc faulován. 1:1 Přestože byla hra vyrovnaná hosté odskočili po technické střele k pravé tyči a centru který zapadl křížem do šibenice na 1:3. Francovka se ve předu téměř neprosazovala, navíc soupeřova 4. (asi Olšák Martin) nám vymazala Čendu, když se mu vyrovnal i rychlostně...........
Ve druhém poločase už hosté v klidu kontrolovali utkání a další dvě povedené střely z větší vzdálenosti jim zajistili klid až do závěrečných minut, kdy se prosadil za domácí Chmela po střele z dvacítky, aby v poslední minutě uzavřeli hosté na konečných 2:6.
Sestava: Spitzer - Mikulín, Filák L., Filák T.,  Pukýš - Chmela, Šipinka, Surovec, Šerý, Kovář - Filák O.
Náhradníci: Tomeček, Šerý R., Urubek, Veteška, Zimek, Boško
Branky: 2x Chmela