Fr. Lhota - Ratiboř 6:1 (2:0)

Za slunného odpoledne se sešla početná divácká kulisa, která sledovala domácí brankostroj a boj na nerovném terénu. Hned v prvních minutách utkání šla Francovka do vedení po rohovém kopu, který někdo přizvedl směrem k brance, kde téměř na brankové čáře doklepával hlavou Šipinka. 1:0 Ratiboř se pokoušela o kombinační fotbal, ale za celý první poločas vystřelila jedinkrát mezi tyče a to se toho ujal domácí Pukýš:o) Tentýž hráč úřadoval i na druhé straně tentokrát do správné branky, když jeho střela zapadla od břevna do branky. 2:0 (možná ji musel ještě dorazit Surovec, ale zatím nevím) Při jednom z útoků hostů zajel nešetrně do domácího gólmana hráč Ratiboře. Domácí obrana to vyřešila trochu hokejově, vznikla strkanice do které se velice takticky vydal i stoper hostí. S velkým rozběhem rozstřelil chumel hráčů jak Homer Simpson kuželky a pakoval se do sprch.
Ve druhé půli se Ratiboř aktivně i v destíti snažila o vyrovnání, ale nechávala vzadu příliš prostoru. Nejprve pronikl do dvacítky Ondra Filák a kolem vybíhajícího gólmana s přehledem zakončil. 3:0 Na 4:0 zvýšil Chmela z penalty. Po rohovém kopu přeskočil všechny Ondra Filák a hlavou upravil na 5:0. A dle lidového rčení "na posraného aj hajzl spadne" si hosté dali po malé domů na 6:0 vlastenca. V samém závěru se ale dočkali čestného úspěchu i oni, když po pěkné kombinaci snížili na konečných 6:1
Sestava: Boško - Matušinec L., Filák L., Filák T., Pukýš - Matušinec R., Šipinka, Surovec, Šerý, Chmela - Filák O.
Branky: 2x Filák O., Chmela, Šipinka, Pukýš, vlastní