Fr. Lhota - Prlov 3:1 (1:0)

Sobotní půťový zápas hraný za pěkného počasí přinesl pěknou podívánou a především tři body pro domácí. V první půle byla herně vyrovnaná, ale Francovka byla v útoku podstatně nebezpečnější. Ve 14. min. po rychlém průniku Chmely a jeho zpětné nahrávce před branku otevřel skore osamocený Kovář střelou do protipohybu gólmana. 1:0 (Kovář prožil střeleckou sobotu, když stihl hattrick za dorost dvě hoďky před utkáním mužů.) Do poločasu spálil ještě dvě velké šance Ondra Filák, když sám před gólmanem dvakrát zaváhal.
Začátek druhé půle vyšel domácím. Hned z rozehrávky přišel nákop na Chmelu, ten si na dvakrát poradil s obráncem a tvrdou křížnou střelou k tyči zvýšil na 2:0 Hosté po té trochu rezignovali, ubrali v nasazení a Francovka už druhou půli herně ovládla. V 66. minutě se dočkal Ondra Filák, který z trestňáku poslal míč ke vzdálenější tyči a využil tak zaváhání gólmana, jenž šel zbytečně za zeď. 3:0 V poslední minutě se dočkali i hosté když korigovali na konečných 3:1
Branky: Kovář, Chmela, Filák O.