Fr. Lhota - Prlov 2:1 (1:1)

Naši vstoupili do utkání hodně aktivně. Už v úvodních minutách přehodil Ondra Filák hlavou brankáře, míč bohužel skončil na tyči a následnou dorážku sám blizoučko před gólmanem nezužitkoval Radek Chmela. Za pár minut dostal míč k penaltě  na zlatém podnose Jarek Šerý, ale úplně sám před brankou poslal míč vysoko nad. Zahazování obrovských šancí pokračovalo, navíc chybělo i trochu štěstí, když se z pravé strany vyřítil Chmela a pumelicí orazítkoval břevno od kterého šel míč těsně před čáru. Nakonec se prosadil ve 40.min. Ondra Filák, nenápadnou skákavou střelu poslal přesně za tyč. 1:0 Hosté vytěžili z nuly maximum když za minutu srovnali svojí jedinou střelou. Z velké dálky napálil míč s tečí obrany přesně pod břevno hostující Zicha. 1:1
Druhý poločas už herně nebyl tak zajímavý, brankáři se většinu času nudili, Francovka se trápila v kombinaci i v zakončení a hosté spokojeni s remízou se o útoky téměř ani nepokoušeli. Utkání směřovalo k remíze, hosté okatě natahovali čas až přišel trest v podobě penalty za stažení Ondry Filáka. Tu s přehledem proměnil v 86.min. Pavel Juráň a potěšil na závěr domácí fanoušky.
Sestava: Boško - Mikulín, Filák L., Filák T., Veteška - Šerý J., Šipinka, Juráň, Kovář - Filák O., Chmela
Náhradníci: Matušinec L., Spitzer, Šerý R., Tomeček, Trochta, Urubek
Branky: Filák O., Juráň