Fr. Lhota - Pr. Bečva 1:1 (1:1)

penalty 4:3
Hosté vstoupili do utkání lépe, byli lepším týmem. Přesto šla do vedení Francovka, když krásně zakroutil střelu z poza dvacítky do šíby Roman Matušinec. 1:0 Z další akce ale dokázali hosté vyrovnat po hlavičce. 1:1 Do půle ještě spálil obrovskou šanci Roman Matušinec, když si stopl osamoceně ve dvacítce míč, ale v pádu zakončil mimo odkrytou branku! Bečva několikrát taky zahrozila, ale Boško v kisni byl pozorný.
Z druhé půle byla nakonec hlavně záslouhou sudích bramboračka jak..........! Nejprve šel správně do sprch domácí Pukýš po druhé žluté za naprosto nesmyslný faul na půlící čáře. Sudí několikrát přerušoval zbytečně hru na pokyn pomezního Blažka, který žaloval jak malé děcko na pískovišti na kdejakého diváka co řekl sprosté slovo:o((  Poté místo očekávaného tlaku hostí domácí překvapivě konečně hru srovnali a nakonec v 85min. odmítl tři body Chmela, když z malého vápna pálil vysoko nad. V úplném závěru pro změnu neuspěli hráči hostí, když velký závar a dorážku do odryté svatyně vytěsnil v pádu Tomeček mimo zařízení. Francovka vstala po druhé z mrtvých i při penaltách, když se z prvních tří domácích dva uťali. Naštěstí hosté zase v závěru rozstřelu pálili nad a po šestém exekutorovi se radovali domácí z bonus bodu, jenž byl odměna za odbojovaný druhý poločas v deseti lidech.
Branka: Roman Matušinec