Fr. Lhota - Lidečko 0:1 (0:0)

Terén po zimní přestávce týmům neumožňuje žádné oslnivé fotbalové představení, takže je zatím k vidění spíše boj uprostřed hřiště. První poločas se hrál vyrovnaný fotbal, ale několik málo šancí si vypracovali pouze domácí. Dva závary se už zdálo, že se míč dostane za brankovou čáru, ale chybělo i trochu štěstí, aby se kulatý nesmysl dostal za brankovou čáru. Jinak se gólmani celkem nudili, za to hráči sváděli tvrdé souboje uprostřed hřiště. Jeden ze skluzů skončil nešťastným pádem útočníka Lidečka a odchodem s podezřením na zlomenou klíční kost.
Druhý poločas se hosté soustředili na udržení bezbrankové remízy, Francovka diktovala tempo hry, ale bohužel z převahy vytěžila jen jednu velkou šanci, když Chmela z blízka střílel levačkou pouze do gólmana. Jinak to byl boj plný tvrdých zákroků až došlo na 80.min., když po celkem nedůležitém souboji skončili na zemi Luděk Matušinec a hostující Honza Novosad, tam si nakopali a oba putovali do sprch po červených kartách. Neštěstím pro Francovku bylo, že se z nařízeného trestňáku hlavou prosadil úplně nehlídaný a neatakovaný Vyškovský, jenž opřel míč nechytatelně o tyčku. 0:1 Hosté za druhý poločas vyprodukovali pouze dvě zakončení mezi tyče, přesto si odvezli všechny tři body. Ale je dobré, že jsme naše borce už viděli procitnout ze zimního spánku po dvou atypických zápasech (umělka na Vsetíně a letiště v Lidči:o), takže se snad dočkáme brzy i prvních bodů.
Sestava: Boško - Matušinec L., Filák T., Mikulín, Zimek - Šerý J., Surovec, Juráň, Matušinec R. - Filák O., Chmela
Náhradníci: Mňačko, Kovář, Šipinka, Šerý R., Veteška