Fr. Lhota - Lhota u Vs. 6:0 (0:0)

Na těžkém podmáčeném terénu domácí celý zápas jasně dominovali a spíše se čekalo, kdy se prosadí i brankově. Už v prvních minutách, než jsem se vymotal od piva, zahodila Francovka dvě velké šance. Poté si postupně připravovali domácí další příležitosti, ale na promoklém trávníku vždy chybělo několik centimetrů, aby někdo dokázal dotlačit míč do branky. Hosté zakončili mezi tyče pouze jednou za celý poločas a to nepříliš vydařenou střelou.
Už ve 46.minutě otevřel brankostroj Ondra Filák, když si po centru z pravé strany vyskočil na zadní tyči a hlavou zakončil o zem pod padajícím gólmanem. 1:0 Poté přišla slabší pětiminutovka kdy naši zalezli před vlastní branku, hosté si vypracovali svoji jedinou velkou šanci, kterou ale Lukáč zakončil těsně vedle tyčky. Z následného rychlého protiútoku se prosadil Ondra Filák, když z ostrého úhlu zakončil kolem špatně vybíhajícího gólmana (2:0). Od té doby už hosté poněkud rezignovali a nadšeně hrající domácí si zahráli pěkný ťukec. V 57.min. zvyšoval přízemní střelou z dvacítky k tyči opět Ondra a v 60.min. zakončil svoji střeleckou třináctiminutovou exhibici, když dorážel vyražený míč někde od penaltového puntíku. 4:0 V 73.min. si vyběhl z obrany na hrot Mňačko a zakroutil míč pěkně pod břevno. 5:0 Aby nebyl pozadu tak se v závěru prosadil i Radek Chmela a završil tak brankostroj na konečných 6:0. Tentokrát hrála perfektně záloha, která ovládla střed hřiště a navíc Roman Matušinec bojoval a běhal opravdu jak "čertík z krabičky" dopředu i dozadu! :o)
Sestava: Boško - Matušinec L., Filák L., Mikulín, Mňačko - Matušinec R., Šipinka, Kindl Z., Šerý J., Chmela - Filák O.
Náhradníci: Kuriš, Kovář, Tomeček, Veteška, Spitzer, Šerý R.
Branky: 4x Filák O., Mňačko, Chmela