Fr. Lhota - Kateřinice 1:3 (0:0)

I když se hrál poměrně slušný a vyrovnaný zápas, bylo patrné, že je soupeř vyzrálejším týmem, kterému práce s míčem nedělá problémy, tak jako občas našim rychlíkům:o). Už v první půli si Kateřinice vypracovali tutovku, když sám před padajícím Boškem poslal útočník hostů míč do tyče. Další dvě velké šance spálil soupeř v hlavičkových soubojích. Domácí se i přes velkou snahu do solidního zakončení nedostali.
Po deseti minutách druhé půle se po šikovném přiklepnutí od Ondry Filáka dostal k míči ve dvacítce Radek Chmela, posunul si ho na střed a nekompromisně pravačkou rozvlnil síť. 1:0 V zápětí zahrávali hosté trestný kop po zbytečném faulu. Ten zapadl pěkně přes zeď k tyči. 1:1 Francovku již dlouhá léta trápí velké rezervy v hlavičkových soubojích, což se projevilo dalšími dvěma brankami hlavou po standartkách. 1:3 Tentokrát přijel těžký, technický soupeř, který byl v koncovce nebezpečnější. A navíc naše nezastihl zápas v optimálním rozpoložení, kdy jim doma vychází do čeho kopnou:o)
Sestava: Boško - Mikulín, Filák L., Filák T., Pukýš - Matušinec R., Šipinka, Surovec, Kindl Z., Chmela - Filák O.
Náhradníci: Šerý J., Šerý R., Tomeček, Kuriš, Mňačko
Branka: Chmela