Fr. Lhota - Hrachovec 6:0 (2:0)

Hosté do utkání vstoupili hodně aktivně, ale už v 8.min jejich zápal uhasil Ondra Filák, když získal míč, obešel obránce a křížem za tyčku rozvlnil síť poprvé. 1:0 O minutu později si zopakoval samostatnou akci a bodlem poslal míč do branky. 2:0 Tyto dva zásahy určily další ráz utkání. Domácí opanovali hru, hosté je příliš nezlobili, což nakonec vedlo k pohledné hře po zemi, něco ve stylu tikytaka. Naši k tomu tentokrát přidali i kvalitní nahrávku, takže se vyvarovali zbytečných ztrát míče. Hrachovec dvakrát zahrozil pěkným centrem po trestném kopu, Francovka nějaké šance zahodila a šlo se do kabin.
Druhá půle už proběhla zcela v domácí režii. Hosté snad ani jednou nedokázali zakončit na branku a čekalo se spíš na to kolik to bude:o) Definitivní uklidnění přinesla pencka na Jarka Šerého, kterou bezpečně proměnil Chmela. 3:0 Poté si duo Filák - Chmela několikrát udělalo z obrany průchoďák a svou rychlostí soupeře rozebrali tak, že zakončovali vždy téměř do prázdné. Nejprve Radek unikl po pravé straně poslal míč na malé vápno, kde Ondra předběhl obránce a sklepl míč do branky. 4:0 Následně se Radek proběhl křížem dvacítky, zatočil k brance a v klidu poslal míč za tyčku. 5:0 Brankovou tečku udělal Ondra, když se dostal za obranu a opět sám před brankářem nekompromisně zakončil. 6:0 Navíc, když se dostal do samostatného úniku i jeho brácha Tomáš hrající stopera, hleděl jsem jak puk:o)) Lhocané ještě nějaké šance zahodili, ale to vůbec nevadilo. Rozhodčí tuto exhibici ukončil o pět minut dřív, když jsme ještě neměli ani pivo dopité, čímž nám udělal čáru přes rozpočet:o)))))
Branky: 4x Filák O., 2x Chmela