Fr. Lhota - Horní Lideč 5:5 (3:2)

Púťový zápas nabídl skvělou podívanou a to v tom nejlepším balení, jen pro domácí trošku hořkou tečku díky ztrátě dvou bodů. Už v první minutě poslal Francovku do vedení Chmela. Brzy se zranil Tomáš Filák a na stoperu ho nahradil Surovec. Hrálo se ve vysokém tempu nahoru dolů, šance se střídaly na obou stranách, domácí si své šance dokázali herně pěkně připravit a dostali se až do tříbrankového vedení díky hattricku Chmely. Po velmi přísné penaltě hosté snižili a minutu na to znovu korigovali stav po střele křížem branky. 3:2
Francovka ve druhém poločase hosty přehrála, dokázala si neustále držet vedení, ale chybama v defenzivě vždy dostala Lidčany do hry! V 54.minutě po nejkrásnější akci zápasu, když domácí rychlou kombinací přes celé hřiště vyšachovali obranu hostí, poslal míč do odkryté branky Roman Matušinec a svůj tým do dvoubrankového vedení 4:2. Lidčané opět brzy snížili přízemní střelou k tyči. 4:3 V 68. minutě naposledy zaúřadoval Chmela a po chybě gólmana, kterému proklouzl míč pod rukama zvýšil na 5:3. Když už to vypadalo na zisk tří bodů přišla 74. a 76. minuta ve které hosté vyrovnali díky brankám jenž jim domácí v podstatě darovali, podklouznutím na malém vápně a pencka! 5:5 Při nastaveném poměru štěstí by byl zázrak kdyby naši penalty vyhráli a zázrak se nestal, takže do Lidča poslali i bonusový bod.
Sestava: Spitzer - Mikulín, Filák L., Filák T., Zimek - Matušinec R., Surovec, Juráň, Chmela - Filák O., Kindl M.
Branky: 4x Chmela, Matušinec R.