Fr. Lhota - Dolní Bečva 6:1 (2:0)

Domácí opět začali hodně z ostra, když už asi ve třetí minutě začal Chmela svoji show. Tentokrát ale ještě neuspěl, byť šel sám na gólmana, kterého na dvakrát nedokázal překonat. Francovka měla územní převahu, své nadějné příležitosti ale dlouho nedokázala přetavit v branku. Hosté spoléhali spíš na nějaký ten brejk či střelu z dálky, ty ovšem Boško v pohodě chytal. V závěru poločasu se dostal opět do úniku Chmela, jenž tentokrát mířil bombou nad padajícím gólmanem přesně do sítě. 1:0 Minutu na to unikl opět on po levé straně, předložil míč na malé vápno dobíhajícímu Romanovi Matušincovi, který v souboji s obráncem dokázal míč usměrnit do kisně. 2:0
Druhý poločas začala Francovka volněji, navíc hosté se štěstím snížili po tečované střele, která obloučkem zapadla k tyči. 2:1 Naštěstí za pět minut zahrál hostující obránce ve vápně rukou a pencku Chmela bombou proměnil. 3:1 Hosté převzali iniciativu dostali se do dvou úniků, ve kterých ale selhali a netrefili branku. Územní převahy hostů dokázali domácí využít k rychlým brejkům a rychlému navýšení náskoku. Nejprve se prosadil Ondra Filák a po něm nádhrnou ranou do šibenice Luděk Matušinec. 5:1 A když se po dalším samostatném úniku hostů jen rozezvučela tyčka, ukončil brankové hody Chmela po proběhnutí se obranou a obstřelem gólmana. 6:1
Branky: 3x Chmela, Filák O., Matušinec R., Matušinec L.
Sestava: Boško - Mikulín, Filák T., Filák L., Pukýš -  Matušinec R., Šipinka, Kindl Z., Šerý - Filák O., Chmela