1. Fr. Lhota - Val. Klobouky      3:3  Branky: 2x Juráň, Chmela   (hráno v Brumově na umělce)
2. Fr. Lhota - Val. Polanka "B"  4:1  Branky: 2x Filák O., Juráň, Mňačko (hráno ve Slavičíně na umělce)
Dream Team

Dream Team

Drem Team v nových dresech
Diplom

Diplom

Výsledky  109.01kB
Fotbalisti

Fotbalisti

V sobotu 17.3.2018 jsme se zúčastnili prvního turnaje přípravek v Újezdě pro ročníky 2008 a mladší. Hrálo se 2x4min., 3+1. Branky byly poměrně malé, takže trošku chybělo koření fotbalu, ale naše mladé naděje se popasovaly se soupeři statečně, fotbalově proti většině soupeřů nezaostávaly a nakonec vyválčily tři body za tři remízy. V brance byl výborný David Změlík a střelcem naší jediné branky byl Kuba Brlica. Odměnou jim byl sponzorský dar pořadatele turnaje a to velká krabice plná mléčných výrobků. Navíc jsme se stavili i na Pizzu.:o)
Tým: David Změlík, Kuba Brlica, Petr Šerý, Erik Rumánek, Petr Maček, Sára Sucháčková, Natálka Tomečková
Nové dresy

Nové dresy

Francovka se konečně dočkala dresů v klubových barvách
Francovka představuje novou sadu dresů, která se konečně dostala do klubových barev. Navíc se podařilo k prezentaci zajistit kvalitního modela a ani nevyšel tak draho:o)

Při této příležitosti představujeme i staronovou posilu, když se do týmu vrací odchovanec Pavel Juráň (Fík). V prvním přáteláku dal dva fíky, takže jeho přezdívka je na místě:o) Přejeme mu spoustu zážitků, gólů a hlavně ať mu drží zdraví!

Jo ten na fotce, ale fakt není ta nová posila:o))))))))))
Zveme všechny členy TJ Sokol Francova Lhota na Valnou hromadu, která proběhne 3. 3. 2018 od 18:00 ve fotbalových šatnách.
Počasí nás bohužel noc před Silvestrem zklamalo a následná obleva donutila zahrát si v tělocvičně. Díky vysoké účasti jsme zvládli čtyřtýmový, dvoukolový turnaj. Svobodní měli převahu třech týmů a ženatí složili jeden tým. V hale se projevily zkušenosti, draftovaný Fík i menší vzdálenosti a tak si ženáči po delším čase připsali vítězství:o))
Nezbývá než doufat, že se toho sněhu jednou zase dočkáme..........

Díky všem za účast i početné divácké kulise
Silvestr 2017

Silvestr 2017

V sobotu 22.7.2017 proběhl na místním rekonstruovaném fotbalovém svatostánku po dvouleté odmlce již 37.ročník turnaje "O přeborníka Francovy Lhoty". Fotbalový program odstartovalo utkání Bantic a Habásků. Ty vedly 3:1 a přehrávaly Habásky do té doby než osud utkání vzal do svých rychlých nohou Radek Chmela a v závěru pomohl Habáskům otočit na 4:3 v jejich prospěch. Druhý zápas byl Dolňanů proti Kajoškům. Vyrovnaný mač rozhodla vtipná akce ihned po rozehrávce druhé půle, když Jaroš poslal míč za obranu a Roman Matušinec uklidil míč do sítě. 1:0 Třetí mač svedl Kajošky a Habásky. Bratři jak se patří, Chmelovi, zařídili výhru 2:0 pro Habásky. Čtvrté utkání Dolňané jasně prohráli s Banticama 1:4. Po této facce šli Dolňané do sebe a přehráli Habásky 3:0 i díky odstoupení Čendy po nešťastném nakopnutí nártu, čímž se vítr v dolňanské obraně značně uklidnil. V posledním utkání si Bantice zajistily první místo vysokou výhrou nad Kajošky 5:1
Po turnaji ještě zájemci sehráli soutěž o krále penalt. Vítězem se stal Michal Filák řečený "MUF". Sice byl po nalévání za výhru ještě v mínusu, ale díky:o))
Večerní program kapely Pepíno lehce narušil déšť, ale nijak výrazně a bujeré veselí mohlo trvat do noci.
Akce dopadla dobře, takže pořadatelům děkujeme za organizaci, fotbalistům díky za účast v parném dni a všem dalším zúčastněným za fanouškovskou podporu!

Tabulka:             1. Bantice            2 0 1 12:6  6

                             2. Dolňané          2 0 1   5:4  6

                             3. Habásci           2 0 1   6:6  6

                             4. Kajošci            0 0 3   1:8  0

rozcvička

rozcvička

s míčem
rozcvička

rozcvička

s míčem, ala organizovaný chaos.
rozcvička

rozcvička

s míčem
dvojce

dvojce

pokus o nahrávky ve dvojcích
vodní příprava

vodní příprava

děti se připravují na trest v podobě mokré koupele
závody

závody

trenérská předváděčka slalomu družstev
Závody

Závody

... a pokus o kotoul
Závod

Závod

...i ti větší
Závod

Závod

.. a Petříkův parakotoul na závěr!
Závod

Závod

..zvládli to i ti menší.
Odměna

Odměna

Vítězné družstvo se za odměnu mohlo osprchovat.
Odměna

Odměna

Druhý tým šel pod vodu za bojovnost.
Trest

Trest

A poslední tým šel pod chladnou vodu za trest!
Vodní koupel

Vodní koupel

Toto náročné cvičení všechny děti zvládly s velkou bravurou a i jejich nasazení nemělo hranic.
Přípravka začala trénovat s velkým zápalem i zájmem. Počet dětí na tréninkové jednotce se pohybuje kolem patnácti. Spousta věcí se musí ještě vychytat, ale posun dětí oproti prvnímu tréninku je znatelný, navíc i trenér se snad trochu zlepšuje:o)
Doufáme, že zájem nebude upadat, proto občas zařadíme ostřikovače, nebo něco podobného zábavného.
Ostřikovače

Ostřikovače

Naštěstí i maminky měly pochopení a tak snad všichni přežili bez viditelné újmy.
přípravka

přípravka

Kdo si hraje nezlobí
Každý kdo má chuť a zájem, může přivést malého kopálistu na hřiště. Zahrajem si a uvidíme jak to dopadne.
Penalty 4:3

Je to již obehraná písnička. Hrachovec se může při lámání chleba spolehnout na svého mága v brance Martina Růžičku. Ten i se zraněným kotníkem vychytal svému týmu dva body. „Hosté měli první šanci hned ve druhé minutě. Růžička nás podržel. Pak se hrál spíše průměrný fotbal, my jsme v prvním poločase zahrozili Vargou a Barglem. Vedli jsme brankou Orsága, ale hosté v závěru po pěkné akci srovnali. Na penalty šel do branky Růžička i přes zraněný kotník a pravděpodobnou absenci v dalším zápase. I přes zranění chytil hostům dva pokusy a my máme bod navíc,“ řekl k utkání trenér Hrachovce Dušan Janošek. (převzato: valasskyfotbal.cz)

branka: Filák O.
Konečně se hrálo na solidním zarůstajícím trávníku, což se projevilo na kombinační hře obou mužstev. Soupeř byl místy o něco lepší, ale po méně podařených zápasech se v brejcích opět našel Radek Chmela:o) Výborný výkon předvedl i Ondra Filák a Zdeňa Kindl, kteří tentokrát táhli ofenzivní sílu záložní řady. Do první velké šance se dostal Chmela, když k němu na malé vápno propadl centr, ale byl překvapený tak, že nedokázal zakončit přesně. První branku taky zařídila rychlá dvojka. Ondra vybojoval míč u vlastní dvacítky, na půlící čáře vyslal za obranu Radka, jenž běžel z prava sám na gólmana a dělovkou k bližší tyči ho prostřelil. 1:0 Opět to byl učebnicový rychlý kontr! Hosté zahrozili střelou zdálky, ale váženější šanci si nevypracovali.
Druhá půle začala vyrovnávací brankou, když domácí obrana nechala zakončit útočníka Hutiska po ztrátě míče. 1:1 Hned ale následovala penalta za faul na Zdenka Kindla, kterou bezpečně proměnil Chmela. 2:1 Dál se hrál zajímavý fotbal, ale bez velkých šancí na obou stranách. V závěru uklidnil domácí Ondra Filák, když pronikl mezi obranu a krásnou křížnou dělovkou nedal brankáři šanci. 3:1 Francovka hrála poctivě dozadu a je potřeba pochválit trenéra, že i za těsného vedení, prostřídal dorostence, kteří svoji úlohu zvládli perfektně.
Branky: 2x Chmela, Filák O.
Sestava: Boško (1.pol.), Spitzer (2.pol) - Mňačko, Filák L., Filák T., Silvestr - Chmela, Šipinka, Kindl Z., Filák O., Šerý J. - Šerý R.

Náhradníci: Hořánek, Kořének, Urubek, Zimek R.
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one