Semetín - Fr. Lhota 6:1 (1:1)

K prvnímu jarnímu utkání se Francovka vydala na vsetínskou umělku, kterou má Semetín jako náhradní  hřiště. Už v 6.min. unikl po pravé straně Chmela, který míč napálil dělovkou od břevna do branky. 0:1 Domácí postupně ovládli hru, zahodili několik obrovských šancí, dvakrát je super vychytal Boško. Francovka občas vystrčila růžky rychlým brejkem, ale žádný nedotáhla do zakončení. Ve 32.minutě se domácí trefili, když proměnili pokutový kop. 1:1
Druhý poločas začaly Lhoty špatně, nedůsledně v obraně a jako muchy v klobúku, občas se snažily o kombinační hru, ale za stávajícího průběhu to byla sebevražda! Naše obrana byla jak děravý cedník, který především vzduchem nebyl schopen odvrátit ani jeden míč. Vypadalo to, jakoby naši hráli ještě přáteláček. První delší míč propadl za obranu už v 50.min., v 59.min. po zásahu lhotské obrany spadl míč k Surovcovi, který se nechal odstrčit a útočník pohodlně zakončil 3:1 Od té doby už domácí tvrdě dominovali, dvakrát rozebrali Francovku až do branky a zakončovali úplně do prázdné. Poslední tečku znamenala střela z dvacítky za tyčku. 6:1 Říkal jsem si, že na umělce nám to nikdy moc nešlo, což se potvrdilo a nezbývá  než věřit, že další utkání naši aspoň odbojují.
Sestava: Boško - Mikulín, Surovec, Filák L., Mňačko - Kovář, Šipinka, Juráň, Šerý, Chmela - Filák O.
Náhradníci: Veteška, Urubek, Šerý, Trochta, Michálek
Branky: Chmela