Fr. Lhota - Ratiboř 4:3 (2:2)

Hosté začali ve velkém stylu. Bylo jich plné hřiště, neustále ve sprintu a v náběhu za obranu ve třech i více lidech. Francovka inkasovala už v 5.min. z blízka po tečované šmudle těsně vedle klečícího Boška. Navíc přežila několik nadějných šancí Ratiboře. Naštěstí v tomto tempu nemohli dlouho vydržet a domácí se začali brzy prosazovat. V 27.min. zakroutil Chmela trestňák přes zeď přesně k tyči. 1:1 Za tři minuty po minele lhotské obrany, která minula míč na půlce, zakončil samostatný únik do branky hostující Mikula. 1:2 Ve 37. min. Šipinka krásnou nahrávkou do uličky mezi obranu vysunul Kováře, který z úhlu prostřelil gólmana. 2:2 Oba týmy se spoléhaly na rychlé kontry, trošku opomíjejíc střední zálohu, takže to byl fotbal nahoru dolů.
Do druhé půle vstoupila lépe Francovka. Vytvořila si několik příležitostí, až se v 54.min. po úniku prosadil Ondra Filák, který si pohrál s obráncem i gólmanem, zasekávačkou se vrátil před prázdnou branku a poslal domácí do vedení 3:2. V 60.min si na půlce vzal míč Chmela a nechytatelná ohnivá čára směr branka. 4:2 Poté domácí ale výrazně polevili, pustili Raťák do hry, který už v 67. min. využil nedůraznou hru Francovky. 4:3 Domácí od té doby jen horko těžko odvraceli míče od své branky, několik závarů po dlouhých míčích skončilo jen zázrakem mimo branku, ale když už inkasovali, tak radost hostí zhatil praporek pomezního. Lhota měla v závěru dva úniky, ale pojistka nepřišla, takže se strachovala až do závěrečného hvizdu. Zápas trochu připomínal počasí. Hosté začali jako vosy, ale se začínajícím deštíkem jako by jim zvlha křidélka, takže na mokru dominovali domácí, nicméně s vylézajícím sluncem křídla Raťáku zase oschly a závěr jim jednoznačně opět patřil.
Sestava: Boško - Mikulín, Filák L., Filák T., Zimek - Matušinec R., Šipinka, Šerý J., Kovář - Filák O., Chmela
Branky: 2x Chmela, Filák O., Kovář