Fr. Lhota - Hrachovec 3:0 (2:0)

Lhocané v létli do utkání jako vichřice. Už po pár v teřinách od rozehrávky se na pravé straně objevil Chmela, ale z úhlu pálil mimo. Za minutu hlavičkoval na malém vápně osamocený, před prázdnou brankou Roman Matušinec, bohužel mu míč sjel a hlavička nebyla důrazná. Pár chvil na to se řítil na brankáře Chmela, těsně před ním míč zastavil a předložil ho před prázdnou branku Romanovi Matušincovi, který dle vlastních slov změnil rozhodnutí kterou nohou zakončí tak rychle, až sa zašmatlal a spadl bez zakončení:o) V 6.min se z levé strany vyháčkoval na střed Chmela a z dvacítky pálil nechytatelně k tyči. 1:0 V 11.min. se dostal do úniku Tomáš Kovář, byl zastaven faulem, jenž potrestal z penalty s velkým přehledem Chmela. 2:0 A to zvládli naši v deseti, když za zraněného Mňačka nestihl naskočit Rösner, který se běžel převléct od zábradlí:o) Francovku vedení ukolébalo, hosté postupně převzali iniciativu vypracovali si i několik šancí, ale většinou pálili mimo branku případně vše zlikvidoval jistý Boško.
Hned v úvodu druhé půle dostal červenou kartu domácí bek Veteška. Hosté se začali více tlačit do zakončení, nicméně Francovka hrála v oslabení s přehledem a na hře to nijak zvlášť znát nebylo. V 64.min. dokončil hattrick prudkou střelou Chmela. 3:0 Domácí několikrát podržel v brance Boško a navíc naši neproměnili několik rychlých kontrů v závěru zápasu. Poměrně bezstarostný zápas, kdy oba týmy hrály velmi ofenzivně nabídl divákům pěknou rozlučku s podařenou sezonou.