Fr. Lhota - Halenkov 4:2 (4:0)

Domácí začali hodně aktivně a už v 6.min. se před brankou v závaru zorientoval nejlépe Chmela a zblízka poslal naše do vedení. 1:0 Ve 14.min. proměnil pokutový kop Juráň. 2:0 Hrál se velmi zajímavý fotbal, který se přeléval ve svižném tempu od branky k brance a obě mužstva byly ofenzivně laděné. Do nebezpečnějších situací se ale dostávali více domácí, což potvrdili dvěma rychlými góly ve 31. a 33. min. když se prosadil dvakrát po sobě výborně hrající Roman Matušinec. 4:0
Francovka herně zvládla i vstup do druhé půle, když unikl po pravé straně Chmela a předložil míč Ondrovi Filákovi před prázdnou branku. Ten ovšem nedokázal skákající míč klepnout mezi tyče a poslal ho placírkou metr vedle. Hosté ale dokázali už ve 47.min. snížit po nedůsledné hře obrany na 4:1. Naši borci trošku vypadli z tempa a další nedůsledností v defenzivní činnosti umožnili Halenkovu návrat do hry 4:2. Francovka naštěstí brzy srovnala hru a opět se hrálo nahoru a dolů. Přesto se do šancí spíše dostávali hosté, kteří k našemu štěstí z úhlu nastřelili jenom tyčku a k závěrečnému tlaku se proto nedostali. Domácí už závěr s přehledem dohráli i přesto, že střídající Mňačko po nějaké minutě na hřišti viděl červenou kartu za podivnou strkanici mimo míč, kdy hráč hostů spadl jak mrtvola, aby v zápětí vyskočil a z vesela hrál dál:o((. Neštěstím pro domácí byl skoro poslední souboj na půlící čáře, když jeden z hostů prošlápl kotník Pavlovi Juráňovi, který si tak nějaký ten týden nezahraje.....
Sestava: Boško