Val. Polanka - Fr. Lhota 1:4 (0:3)

Francovka se rozloučila dobrým výkonem a pohodlně si došla pro tři body. Jako první se do zakončení dostali domácí, když jejich střelu do šibenice zastavilo břevno a odraz míče těsně před čáru. Z následného protiútoku se dostal do úniku Ondra Filák, ale svůj lob přes brankáře poslal vedle tyče. Šancoidní úvod nakonec zakončil v 9. minutě Ondra Filák, když doběhl malou domů dřív než gólman a v klidu poslal míč kolem něho do sítě. 0:1  Další velkou šanci neproměnil Mňačko, když v pádu po centru na malé vápno trefil jen brankáře. Na druhé straně se blýskl reflexivním zákrokem Spitzer, když vyrazil zakončení z metru. Ve 24. min se k odraženému míči dostal Chmela a z kroku dokázal poslat míč nádhernou bombou přímo do šíby. 0:2 Ve 30.min. se prosmýkl na levé straně kolem beka Ondra Filák. Sám pak postupoval na gólmana a křížem poslal míč za tyčku. 0:3
Druhý poločas už Francovka zápas v klidu kontrolovala, hráči si dovolili i vyzkoušeli víc než obvykle, přesto jim to pěkně vycházelo. V 68. min. se opět za obranu probojoval Ondra Filák a zakončil svůj další únik kolem vybíhajícho gólmana a tím završil svůj hattrick! 4:0 Domácí se nakonec dočkali branky útěchy, když v závěru proměnili pokutový kop. Polanka evidentně oslabená o několik hráčů tak prodloužila svoji sérii proher.
Sestava: Spitzer - Mikulín, Filák L., Filák T., Pukýš - Chmela, Surovec, Kindl Z., Mňačko, Šerý - Filák O.
Náhraníci: Šerý R., Šipinka, Zimek, Kovář, Matušinec L.
Branky: 3x Filák O., Chmela