Fr. Lhota - Lidečko 2:2 (1:1)

PENALTY  5:3
Derby nabídlo především boj mezi dvacítkama, s menším počtem šancí, ale s vítěznou tečkou z pokutových kopů pro domácí. V první půli se hrál zajímavý atraktivní fotbal, kdy měli hosté občas mírnou herní převahu. Do vedení šli pro rychlém kontru, když po levé straně unikl za obranu Gargulák a křížnou ranou k tyči poslal hosty do vedení. 0:1 Francovka srovnala po hezké akci, kdy se na levé straně krásně uvolnil přes obránce Zdeněk Kindl, zatáhl míč do dvacítky a předložil ho po zemi podél malého vápna na nabíhajícího Mňačka, jenž ve skluzu poslal míč do odkryté branky. 1:1
Druhá půle se už změnila pouze v boj a nepříliš pohlednou nakopávanou. Do vedení šli opět hosté, když se z hraničního ofsajdového postavení dostali za obranu a rychlý kontr uklidili do branky. 1:2. V samém závěru byla Francovka odměněna za bojovnost vyrovnávací brankou. Hostujícímu brankáři vypadl vysoký centr z rukou, kde ho pohotově poslal do branky Tomáš Filák. 2:2 Domácí měli na penalty lepší mušku, když všech pět exekutorů neomylně proměnilo. Lukin Spitzer krásně chytl třetí pokus Lidečka, což stačilo na bonusový bod. Pochválit zaslouži především Martin Mňačko nejen za vstřelenou branku, ale hlavně za spoustu vyhraných soubojů a Zdeněk Kindl, který táhl ofenzivní snahu středové řady.
Sestava: Spitzer - Mikulín, Filák T., Filák L., Tomeček - Matušinec R., Šipinka, Kindl Z., Chmela - Filák O., Mňačko
Náhradníci: Šerý J., Šerý R., Urube
Branky: Mňačko, Filák T.