Fr. Lhota - Hovězí 1:3 (0:1)

Hosté šli do vedení už v 8.minutě, když po rohovém kopu propadl míč k hráči soupeře, který se z dorážky nemýlil. 0:1 Hovězí bylo celý první poločas lepší a Francovku k ohrožení branky skoro nepustilo. Jedinou výraznější šanci si připsal Chmela, ale z blízka a z úhlu už nedokázal prostřelit brankáře. Hosté výrazně lehčeji kombinovali, ale zároveň byli důraznější i v osobních soubojích, k čemuž je už od pohledu předurčovaly jejich fyzické dispozice. Hlavně defenzivní hráči byli chlapi jak sviňa:o)))))) Vrchem neměli naši borci nejmenší šanci něčeho dosáhnout.
Druhou půli se domácí prosadili o něco více, místy získali i územní převahu, ale jejich snahu uťali dvěma rychlými výpady hosté. V 73. minutě dostal míč na pravé straně osamocený útočník Hovězí, který v klidu poslal míč do sítě. 0:2 Tři minuty na to se prosadili hosté křížnou střelou k tyči po pěkné rychlé kombinační akci. 0:3 Tím otupili snahu domácích, kteří dokázali korigovat v závěru utkání, když se k dorážce dostal Ondra Filák. 1:3 Francovka prokázala bojovnost a velkou snahu, ale tentokrát ji soupeř předčil ve všech směrech. A tak zmíním jenom Rada v brance, jenž se blýskl několika vydařenými zákroky v kisni.
Branka: Filák O.
Sestava: Boško - Mikulín, Filák T., Filák L., Mňačko - Tomeček, Šipinka, Surovec, Šerý, Chmela - Filák O.
Náhradníci: Kovář, Urubek