Zašová - Fr. Lhota 2:2 (1:1)

Penalty  5:4
Domácí vstoupili do zápasu aktivněji, přimkli Francovku k pokutovému území a ujali se vedení už v 8.min. Skákavá střela špiců z poza velkého vápna prošla nad padajícím gólmanem. 1:0 Hosté se rychle otřepali a dokázali srovnat hru. Obě mužstva se dostávala často do zakončení, ale gólmani byli pozorní. Ve 22.min. srovnal Ota Zimek, kterému na nohu nabil domácí stoper. Navíc šel
Ondra Filák sám na brankáře, ale ten mu pokus o lob zlikvidoval.
Francovka se po devíti minutách druhé půle dostala do vedení po luxusní akci, když přetažený centr Chmely dokázal Ota Zimek akrobaticky rybičkou vrátit na malé vápno, kde zády k brance otočený Roman Matušinec patičkou poslal míč do sítě. 1:2 Postupně hru opanovali domácí, ale třikrát selhali ve vyložené šanci, když nedokázali zakončit ani samostatný únik ani zakončení do odkryté branky. V 60.min. se dočkali, když trestňák z půlky propadl za obranu a osamocený hráč ho uklidil do sítě. 2:2 V 79. šel do sprch Luděk Matušinec po druhé žluté, když v souboji rozhodčí pískl, ale to nebyla žlutá ani omylem!! Paradoxně vyloučení pomohlo Francovce, protože v deseti hru srovnala a nepustila domácí už do žádné šance.
Penalty rozhodla šestá série, kterou zvládli lépe domácí.
Sestava: Boško - Mňačko, Matušinec L., Mikulín, Matůš - Matušinec R., Chmela, Filák O., Zimek R. - Zimek O., Pukýš
Náhradníci: Daněk, Kuriš, Kořenek
Branky: Zimek O., Matušinec R.
PS: Hroťák Puky sa v útoku moc neohřál, bo Matůš ležal už v 5.min. za lajnů s utrhlů nohů, tož putoval zpátky do obrany. Jen upřesnění proč nedal fíka:o)))