Pr. Bečva - Fr. Lhota 3:1 (2:0)

Domácí před bezmála dvěma stovkami fanoušků nastoupili s odhodláním vyhrát první domácí utkání a zároveň vrátit Francově Lhotě porážku z jara uplynulé sezony. Nastoupili bez zraněných Martina Fiuráška, Pavla Kysučana, Davida Hartmana a Laca Fiuráška, který již hrál svůj první zápas po přestupu v dresu Byniny v okresním přeboru. Již v 9. minutě zahrozil hostující Kindl, ale jeho těžkou střelu domácí Aleš Jurajda vychytal. Ve 13. minutě se dostal ke střele domácí Patrik Kubáň, jeho střela za přispění teče obránce skončila v síti a domácí vedli 1:0. Následovaly šance, více ze strany domácích, ale brankový efekt nepřišel. Až ve 35. minutě poslal centr Marek Polášek na Patrika Kubáně a ten krásným lobem upravil skóre na 2:0. Tím také skončil první poločas. Do druhého poločasu nastoupili domácí dosti laxně, hosté byli útočnější, v 65. minutě vyslal dělovku hostující Matušinec, ovšem pozorný Aleš Jurajda zázračně vychytal. O dvě minuty později po krásné akci hostí Ondřej Filák – Ota Zimek posledně jmenovaný skóroval a dostal hosty do hry – 2:1.Tato branka naštěstí dostala domácí opět do útočné hry, ze které se v 73. minutě zrodila krásná branka střídajícího Lukáše Křenka st. Domácí vedli 3:1 a tento výsledek byl konečný. (zdroj: Valašský deník)
Branka: Zimek O.