Hovězí - Fr. Lhota 4:1 (1:0)

Domácí chtěli napravit zaváhání z hřiště Lidečka, ale nejblíže úvodní brance byli hosté, když Chmela z přímého kopu orazítkoval břevno. Asi po půlhodině měli domácí možnost zahrávat rohový kop. Ve vzniklé skrumáži se nejlépe zorientoval Martin Kučera a nekompromisní ranou otevřel skóre - 1:0. Do poločasu už se nic podstatného nedělo, a tak šli do šaten spokojenější domácí.
Začátek druhé půle byl strhující. Prakticky po rozehrání se dostal do šance domácí, Šrámek ale z ostrého úhlu napálil míč pouze do tyče. Po následném rohovém kopu už se však domácí mohli radovat, když Radek Kučera z voleje rozvlnil síť podruhé - 2:0. Hosté mohli hned za pár vteřin vyrovnat, ale po střele z bezprostřední blízkosti předvedl Rovenský v brance domácích fantastický zákrok a svůj tým podržel. Za tuto neproměněnou šanci Hověžani hosty potrestali. Martin Štrbík se proháčkoval domácí obranou a tvrdou střelou k tyči nedal Filákovi v brance hostů šanci - 3:0. Diváci se ještě ani nestihli usadit a domácí svůj náskok navýšili. Štrbík využil zaváhání hostující obrany a naservíroval míč Martinovi Hromadovi, který zvýšil na 4:0. Hosté se čestného úspěchu dočkali asi po hodině hry, když se po pěkné kombinační akci trefil do odkryté branky Ota Zimek - 4:1. Za domácí měl pak ještě jednu velkou šanci Radek Kučera, ten však v samostatném úniku poslal míč vysoko nad branku. Další šance už poté k vidění nebyly a tak Hovězí mohlo slavit zaslouženou výhru. (Zdroj:
Branka: Zimek O.