Fr. Lhota - Zašová 4:1 (1:0)

Francovka v posledním zápase potvrdila domácí neporazitelnost a zaslouženě vyhrála. Pohledné klidné utkání bez nervů otevřel už ve třetí minutě Šipinka. Prvních třicet minut ale kvalita hry trošku upadla. Následně se domácí do poločasu ještě vzchopili, zahodili několik nadějných šancí a na druhé straně soupeře do ničeho vážného nepustili.
Ve druhé půli svoji převahu dokázali Lhocané vyjádřit brankami. První se prosadil Chmela, když vběhl mezi stopery a sám před gólmanem zakončoval mezi nožky. 2:0 Na tři nula zvyšoval Roman Matušinec střelou ze dvanácti metrů, když mu míč po centru přiťukl proti noze pěkně Ondra Filák. Výborně hrající Rösner završil brankovou desetiminutovku po Pukyšově pěkné hlavičce a následném závaru, doklepnutím míče do branky ve skrumáži. 4:0 Hosté se dočkali snížení po rohovém kopu hlavičkou do šíby. 4:1 Následné zakončení bylo i díky povedené závěrečné tečce hóóódně hlasité dlouho do noci:o)))))
Sestava: Spitzer - Pukýš, Filák L., Rösner, Veteška - Zimek R., Šipinka, Matušinec, Kovář - Filák O., Chmela
Náhradníci: Kořenek, Tomeček, Zimek O., Filák T.
Branky: Šipinka, Chmela, Matušinec, Rösner