Fr. Lhota - Prlov 3:1 (2:1)

Hosté z Prlova přijeli do Lhoty v oslabené sestavě a na výkonu to bylo znát. Domácí byli lepším mužstvem a také šli poprvé do vedení. Ve 23. minutě se odhodlal levačkou ke střele z dálky Radek Chmela, který tak gólem na 1:0 potvrdil vynikající formu. O čtvrt hodinu později byl náskok domácích dvoubrankový. Matador a kanonýr v jedné osobě, Ota Zimek vystihl zpětnou nahrávku obrany, šel sám na bránu a krásným dloubáčkem přeloboval hostujícího gólmana Ševčíka – 2:0. Jednalo se o moment, který se rozhodně zapíše do historických análů, tento gól byl totiž jeho 200. za Francovku a suveréně vevodí historické tabulce střelců! Hosté se však nevzdali a ještě do šatny dokázali snížit, trefil se útočník Jaroslav Hajda – 2:1. Branka padla po špatné rozehrávce, když nahrávka do středu přeskočila nohu dvěma hráčům domácích, míče se ujal Hajda a šel sám na gólmana.
Druhý poločas už nenabídl tolik branek a šancí, domácí kontrolovali hru a nepouštěli Prlov příliš na vlastní polovinu. Hostům pravděpodobně došly síly, a tak to byli domácí, kteří se dostali opět to dvougólového trháku, chyběly totiž čtyři minuty do konce, když hřebíček do hostující rakve zasadil obránce Michal Rösner – 3:1. Jeho "nechytatelný" skákavý trestňák kolem zdi do prostředa branky, jednoznačně padá na vrub brankáři. Ke konci zápasu se ještě mohl do statistik zapsat Ondřej Filák, ale minul. Zápas to nebyl nejkrásnější, ale tři body sú.
Sestava: Boško - Mikulín, Filák L., Rösner, Matušinec L. - Matušinec R., Surovec, Chmela, Pukýš - Filák O., Zimek O.
Náhradníci: Mňačko, Zimek R., Kuriš M., Spitzer
Branky: Chmela, Zimek O., Rösner