Fr. Lhota - Pr. Bečva 3:1 (2:0)

Francovka nastoupila v poměrně zajímavé sestavě, když jí chyběla klasická střední záloha (Kindl Z., Kindl M., Surovec). Ve středu pole se tak představila nová akvizice z Ajaxu Šipinka a do druhé půle naskočil navrátilec Naiser. Na kraji zálohy se objevil velice rychlý Seničan Kovář, který nahradil zakrváceného Pukyho po hlavičkovém souboji.
Hosté vlétli do utkání velice ostře a hned po prvním rohu domácího týmu se do samostaného úniku dostal hostující útočník. Boško v nedělním odpoledni začal čarovat už od první akce a jeho akci skvěle zlikvidoval. Bečva se dál drala před branku a míč jí chodil rychle z nohou na nohu. Pumelici z pravé strany Boško vyrazil a zlikvidoval i další nadějné příležitosti. Naštěstí po dvaceti minutách hosté začali postupně zvolňovat a Francovka se dostala i do útoku. Z první vážnější akce šli domácí do vedení. Bek hostí vyvážel míč, trestuhodně ho ztratil v souboji na půlící čáře a rychlou akci do rozvrácené obrany po přistrčení od Ondry Filáka zakončil Kovář křížnou ranou podél gólmana. 1:0 Hosté viditelně vypadli z role, začali kupit zbytečné chyby v rozehrávce a několikátý rychlý kontr přetavil Chmela v penaltový faul, když ho obránce zezadu stáhl. Sám pak z penalty zvýšil na 2:0
Francovka ve druhé půli perfektně a zodpovědně bránila. Hosté častěji drželi míč, ale jejich zdlouhavá rozehrávka jim bránila ve větším tlaku. Navíc Boško vytasil další tři skoro zázračné zákroky, když zlikvidoval prudkou střelu zblízka, pěknou hlavičku k zemi i nějaký únik. Francovka pohříchu zase spálila několik rychlých kontrů do rozevřené obrany. Hostům se nakonec ujala nenápadná střela k tyči. 2:1 Bečva ožila přestala šudlit balon mezi obránci a rychle ho posílala dopředu. Všechny pokusy naštěstí končily mimo nebo zblokované obránci. V poslední minutě nakonec uklidnil diváky Chmela. Bombou z trestňáku doprostředka brány ohnul ruce gólmanovi, od kterého šel míč do břevna, zpátky do něj a do branky. Svůj díl mělo asi i nepříjemné zapadající sluníčko. 3:1
Sestava: Boško - Mikulín, Filák L., Rösner, Kuriš M. - Pukýš, Šipinka, Mňačko, Matušinec R., Chmela - Filák O.
Náhradníci: Kořenek, Kovář, Naiser, Spitzer, Tomeček
Branky: 2x Chmela, Kovář