Fr. Lhota - Lhota u Vsetína 3:2 (2:1)

Domácí hráči si potřebovali spravit chuť po minulém fiasku a do utkání na těžkém mokrém terénu vstoupili aktivně. Vypracovali si několik dobrých příležitostí, největší, když se proháčkoval po pravé straně Ondra Filák, před brankou našel Chmelu jenž z blízka trefil brankáře. Pak přišel hostující nákop za obranu, Lukáč si tělem odstavil stopera a šel sám na gólmana, kterému nedal šanci. 0:1 Kolem 20.min přišel oblouček od Pukýše na kruh dvacítky, tam Matušinec ztečoval míč mezi stopery, kterým pláchl Ondra Filák a sám před brankářem dokázal poslat míč k tyči. 1:1 Chvíli na to zahrával trestňák z levé strany Lukáš Filák a bombou kolem zdi na vzdálenější tyčku nedal brankáři šanci. 2:1 Šance se střídaly na obou stranách jak na běžícím pásu. Největší zazdili hosté, když samostatný únik zakončil útočník mimo branku, další zlikvidoval bravurně Spitzer v kisni a domácí, když rychlý brejk Chmela zazdil po kličce brankáři místo do sítě, nahrávkou do ofsajdu.
Ve druhém poločase byli pro změnu o něco aktivnější hosté. Hosté využili dlouhé početní výhody během ošetřování předstopera domácích, jenž měl roztržený ret z nezaviněného střetu. Tvrdou ránu z dálky někdo tečoval na dvacítce a gólman na mokré trávě nestačil reagovat. 2:2 Následoval nejspornější okamžik utkání. Po faulu domácích u rohového praporku (nevím proč tam naši stavili dvoučlennou zeď, když pak chyběli dva hráči ve dvacítce???) následoval přesný centr na přední tyč, kde se dokázal prosadit hlavičkou Lukáč. Rozhodčí pískl, ale místo branky ukázal faul útočícího hráče na zadní tyči. Domácí se nakonec stali šťastnějšími v poslední minutě. Trestňák od půlící čáry poslal na zadní tyč Lukáš Filák, hostující brankář situaci asi podcenil vůbec nereagoval a osamocený Chmela zblízka hlavou poslal míč do sítě. My home, my castle!
Sestava: Spitzer - Mikulín, Filák L., Rösner, Pukýš - Kovář, Šipinka, Matušinec, Zimek R. - Filák O., Chmela
Náhradníci: Kindl Z., Kuriš,
Branky: Filák O., Filák L., Chmela