Fr. Lhota - Kateřinice 4:3 (4:2)

Už ve druhé minutě přesprintoval Ondra Filák obránce a sám před gólmanem poslal míč za tyčku. 1:0 Ve čtvrté minutě ale hosté vystihli špatnou malou domů a bylo srovnáno. 1:1 Hosté postupně drželi míč víc na svých kopačkách, ale domácí se poměrně lehko prosazovali přes pomalejší obránce Kateřinic. Ve 25.min. se kolem nich prohnal Chmela jehož zpětnou nahrávku poslal do sítě Robin Zimek. 2:1 Za dalších osm minut se prosadil podruhé Ondra Filák. Ve 40.min. proběhl obranou opět Chmela a sám před gólmanem si ho už s přehledem vychutnal. 4:1 V závěru poločasu odskočil míč při zpracování na vlastní dvacítce Šipinkovi přímo k soupeři jenž poslal míč přízemní ranou k tyči. 4:2
V úvodu druhé půle se Francovka ještě několikrát dostala do zakončení, ale postupně se dostala pod tlak místy až drtivý. Hosté postupně upustili od hry po zemi a začali míče nakopávat do dvacítky z čehož vytěžili snížení, když se ve skrumáži prosadil střídající hráč. 4:3 Pak už domácí obrana dokázala všechny míče odvrátit a udržet vedení. Domácí pevnost dál odolává, protože v této sezoně ještě za nula bodů nepadla:o)
Sestava: Spitzer - Mikulín, Filák L., Veteška, Pukýš - Kovář, Šipinka, Matušinec R., Zimek R. - Filák O., Chmela
Náhradníci: Mňačko, Zimek O., Matušinec L.
Branky: 2x Filák O., Chmela, Zimek R.