Fr. Lhota - Jablůnka 3:0 (1:0)

V teplém nedělním odpoledni byl k vidění pohledný fotbal s převahou domácích, jen ten rozhodčí je ňákej divnej! Kýr opět ukazoval, že je arogantní trouba a honí si ego na zeleném pažitu! Při jeho debilních výrocích je až s podivem, že oba týmy zachovaly chladnou hlavu a nepokopaly se navzájem.
Úvodní minuty patřily hostům, především díky kostrbaté rozehrávce domácích. Největší šanci Jablůnky po špatné malé domů zachránil dobrým vyběhnutím Boško. Postupně se Francovka rozehrála a začala se tlačit do šancí. Nejprve několik zpětných nahrávek a centrů nenašlo adresáta. Ale dočkala se když Mara Kindl vystřelil levačkou, míč za obranou zpracoval Roman Matušinec a z blízka ho napálil pod břevno. 1:0 Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale lhotská obrana fungovala perfektně a soupeře do ničeho nepustila.
Druhá půle se i přes nepřízeň sudího odehrála převážně na hostující polovině. Domácí hráli s obrovským nasazením i chutí, navíc se jim dařila kombinace. Druhou branku přidal Mara Kindl poté, co se proháčkoval dvacítkou přes tři hráče a z úhlu poslal míč pod břevno u bližší tyče. 2:0 Potom z blízka nedokázal do branky protlačit míč Maca Kuriš. Dvakrát z trestňáku vyprášil rukavice brankáři Mara Kindl, který v závěru dobrý výkon korunoval svojí druhou brankou. 3:0 Navíc k předvedené smekám za to, že ogaři udržali nervy na uzdě a nenechali se zbytečně vytočit po úmyslně otočených vyrocích pána s píšťalkou...
Sestava: Boško - Mňačko, Filák L., Matušinec L., Mikulín - Matušinec R., Chmela, Kindl Z., Pukýš - Filák O., Kindl M.
Branky: 2x Kindl M., Matušinec R.