Fr. Lhota - Hutisko-Solanec 3:3 (2:2)

Penalty: 4:2

Francovka zažila brankářskou krizi a mezi tyče se tak postavil Ota Zimek. Si říkal, už su nejlepší střelec, tož včil budu aj najlepčí gólman:o)) První poločas se hrál vyrovnaný fotbal. Obě mužstva se dostala do velkých šancí, protože obrany měly slabší den. Už po deseti minutách se na hranici malého vápna pěkně uvolnil útočník hostů přes stopera, zblízka a z mírného úhlu prostřelil Oťasa. 0:1 Francovka brzy srovnala, když hostující gólman neudržel vysoký míč a Luděk Matušinec prostřelil z dvacítky hradbu těl. 1:1 Potom se dvakrát dostal do úniku Mara Kindl, ale první ránu srazil obránce a druhou nedokázal levačkou zakončit přesně. Hosté poté zahrozili když se sám před brankou se objevil útočník, ale byl zastaven pro faul. Pak přišel dlouhý nákop Francovky, minela brankáře, který si srazil míč přímo k dobíhajícímu Robinovi Zimkovi a domácí šli do vedení. 2:1. V závěru zajímavého poločasu plného chyb, přišel vlastní gól Zdenka Surovca, který střílený centr lízl hlavou kolem vybíhajícího Oty. 2:2
Do druhé půle Francovka provedla velmi vyspělou taktickou variantu, která v konečném důsledku rozhodla o průběhu zápasu.:o) Zimek z branky putoval na hrot a hroťák Mara Kindl nastoupil do kysně. Soupeř byl zmaten a úvod druhé půle jednozančně opanovala Francovka. Z velkého tlaku, ale vytěžila jen několik šancí, především když zblízka pálil Chmela, jehož ránu z úhlu pod břevno gólman zlikvidoval. Po dvaceti minutách hosté hru postupně vyrovnávali a snad z prvního rohového kopu dokázali jít po závaru do vedení. 2:3  Francovka byla dál aktivnější a nakonec se dočkala vyrovnání z kopačky Oty Zimka. Ten zůstal za obranou na hraně ofsajdu, snesl se k němu oblouček na malé vápno, který si zpracoval a z otočky poslal pumelici do sítě. 3:3
Penalty nakonec dopadly lépe pro naše borce. Ti proměnili první čtyři pokusy. Hosté při druhém poslali míč těsně vedle a se čtvrtým si poradil bravurně Mara Kindl v brance.
Sestava: Zimek (Kindl M.) - Surovec, Filák L., Matušinec L., Pukýš - Matušinec R., Kindl Z., Chmela, Zimek R. - Filák O., Kindl M. (Zimek O.)
Náhradníci: Kuriš M., Kořenek, Zimek P.
Branky: Matušinec L., Zimek R., Zimek O.