Fr. Lhota - Hrachovec 3:0 (0:0)

První poločas se hrál vyrovnaný fotbal. Oba týmy měly velké problémy se prodrat do zakončení přes pozorně hrající obrany a tak toho k vidění u branek moc nebylo. Přesto byli domácí o něco bojovnější i nebezpečnější. Nejzajímavějším momentem pak byl trestný kop zahraný Chmelou, který dělovkou vyprášil rukavice hostujícímu brankáři.
Druhá půle se již odehrála převážně na polovině hostí, kteří se soustředili na udržení bezbrankového stavu. Francovka je zmáčkla na jejich polovině, což se jim stalo osydným v 65.min. když po delším obléhání branky se k míči dostal Chmela, posunul si míč vedle obránce a poslal ho kolem vyběhnutého gólmana. 1:0 (moc jsem to neviděl bo jsem stál zrovna na pivo) Deset minut na to se prosadil Ondra Filák. 2:0 (to jsem neviděl vůbec, furt jsem eště čekal na pivo:o) Pak se konečně ke slovu dostali hosté a ve své jediné velké šanci nechali vyniktnout Spitzera v brance, jenž bravurně vyrazil dělovku efektním zákrokem na roh. Závěrečnou tečku udělal opět Chmela, když v souboji přetlačil obránce a sám před gólmanem poslal míč křížnou střelou do branky. 3:0 Francovka tak ozdobila svůj dobrý a bojovný výkon brankama i přes několik absencí v sestavě a navíc s několika hráči se zažívacími problémy (tož nevím co to ti dorostenci v sobotu hulili za svinstvo:o)))))).
Sestava: Spitzer - Mňačko, Filák L., Rösner, Pukýš - Matušinec R., Surovec, Chmela, Zimek R. - Filák O., Zimek O.
Náhradníci: Kořének, Zimek P.
Branky: 2x Chmela, Filák O.