Celkem                                                     Doma                                                               Venku
1. Podlesí 26 22 3 1 102 : 35 69   13 11 1 1 52 : 17 34   13 11 2 0 50 : 18 35
2. Nedašov 26 16 4 6 64 : 32 52   13 10 1 2 41 : 11 31   13 6 3 4 23 : 21 21
3. H. Lideč 26 11 8 7 51 : 41 41   13 8 3 2 33 : 16 27   13 3 5 5 18 : 25 14
4. Fr. Lhota 26 13 2 11 47 : 47 41   13 8 1 4 28 : 23 25   13 5 1 7 19 : 24 16
5. Hrachovec 26 12 3 11 52 : 51 39   13 8 2 3 24 : 12 26   13 4 1 8 28 : 39 13
6. Zašová 26 10 5 11 54 : 52 35   13 6 1 6 32 : 27 19   13 4 4 5 22 : 25 16
7. Lhota u Vs. 26 11 2 13 56 : 59 35   13 6 2 5 30 : 25 20   13 5 0 8 26 : 34 15
8. Val. Polanka 26 10 4 12 52 : 43 34   13 6 2 5 21 : 15 20   13 4 2 7 31 : 28 14
9. Lidečko 26 9 6 11 46 : 53 33   13 5 2 6 29 : 29 17   13 4 4 5 17 : 24 16
10. Jablůnka 26 9 5 12 42 : 62 32   13 7 3 3 25 : 21 24   13 2 2 9 17 : 41 8
11. Janová 26 10 1 15 48 : 67 31   13 6 1 6 30 : 31 19   13 4 0 9 18 : 36 12
12. Poličná 26 8 4 14 41 : 67 28   13 6 2 5 28 : 29 20   13 2 2 9 13 : 38 8
13. Choryně 26 6 9 11 42 : 66 27   13 4 6 3 24 : 24 18   13 2 3 8 18 : 42 9
14. Val. Bystřice 26 5 4 17 48 : 70 19   13 4 3 6 34 : 34 15   13 1 1 11 14 : 36 4
Od úvodních minut byli domácí aktivnější, měli míč častěji na svých kopačkách, z čehož pramenil i jejich větší počet šancí. Přesto se do vedení dostali hosté. Dlouhý míč za obranu, zužitkoval v samostatný únik Kuriš, jenž poslal míč podél gólmana k tyči. 0:1 Brzy na to bylo srovnáno po závaru před brankou, když domácí doklepli míč do sítě. 1:1 Pak pálil Bártecký do tyče a brzy na to zužitkovali jednu z mnoha šancí ve své vedení domácí. 2:1
Ve druhé půli dokázal Bambuch ještě srovnat střelou z dvacítky k tyči. 2:2 Domácí opět odpověděli bleskově, když se bombou z dálky trefil Bártecký. 3:2 V závěru zápasu domácí vhodili branku přímo z autu, údajně to někdo tečoval, ale moc to na to nevypadalo. Rozhodčí případnou neregulérnost okomentoval "mě je to jedno" a uznal branku. 4:2 A v úplném závěru se domácí ještě prosadili z trestného kopu. 5:2    Žolíci ze střídačky v podobě Zdenka Kindla st. a mě v závěru moc nezafungovali. :o)
Rozlučka se sezonou se nevyvedla dle představ, ale netřeba z toho mít blbů náladu. Tabulka je naprosto úžasná a navíc Češi postoupili!!!
Borec na konec: mladý Hrb s Orlem byli ve zprávách TV Nova jako vlajkonoši  :o)))) jsem se pobavil!
Sestava: Boško - Filák L., Bambuch, Rösner, Mikulín - Filák M., Surovec, Kindl Z.ml., Řezníček - Mňačko, Kuriš
Tajné esa v rukávu: Kindl Z.st., Matůš
Branky: Kuriš, Bambuch
Absencemi decimovaná Francovka pobrala všechny fotbalové vykopávky které jsou na skladě (já:o) a vyrazila v jedenácti bojovat do Nedašova. Naštěstí byla nakonec doplněna dvěma dorostencama na lavičce. Domácí se ujali vedení už v 8.min z pokutového kopu. 1:0 V té době to pro Lhoty vypadalo na pěknů šišku. Nicméně se hosté vzchopili, v rámci možností pečlivě bránili (rozhodně líp jak ogaři v Polsku) a občas vyráželi do nadějných akcí. Po minele stoperů se na dvacítce ocitl osamocený bomber Zimek, jenž placírkou uklidil bezpečně míč k tyči. 1:1 Poté následovala nebezpečná hlavička Zimka těsně vedle tyče. Z následného protiútoku se v rozhozené hostující obraně prosadil do zakončení domácí útočník a střelou pod padajícím gólmanem získal potřebný klid na kopačky domácích. 2:1 Před půlí promarnil dobrou pozici hostující Bambuch hlavičkou vedle domácí branky.
Při trošce štěstí (asi tak velikosti jedné vlakové soupravy) byla stále naděje na bodíky. Ale aby nebyly v hledišti nějaké plané naděje, tak jsme diváky uklidnili už po třech minutách druhé půle. Po dobré kombinaci se dostal sám před gólmana domácí útočník, z úhlu ho propálil a bylo vymalované. 3:1 Pak Francovka vrhla své síly do útoku (především Romana) což byla voda na domácí mlýn. Nedašov přetavoval jeden náběh do rozevřené obrany za druhým v obrovské šance, které naštěstí zakončovali ještě výš a dál než Rusáci proti našim. Paralela je i v průběhu, kdy se slabší tým snaží o bušidó do kompaktní obrany a soupeř toho využívá k jednomu brejku za druhým.  Francovka si už žádné velké šance nepřipravila a byla ráda za nakonec mírný výsledek.
Domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli, přesto se hostující hráči prezentovali sympatickým a bojovným výkonem. Další pozitivum je, že to přežil Martin, který po oslavě třicítky během zápasu několikrát vypadal na rychlú:o))
A co můj už třetí poslední zápas? Tož snad snad jsem byl o něco lepší levý bek než Kadlec i když to by asi zvládla aj tyčka do rajčat zapichlá na dvacítce:o)))
Sestava: Boško - Matůš, Bambuch, Rösner, Mikulín - Řezníček, Surovec, Mňačko, Kuriš, Hrbáček - Zimek
Náhradníci: Slováček, Šerý
Branka: Zimek
Souboj Lhot přinesl zajímavý, lehce bezstarostný fotbal bohatý na šance. Oba týmy se snažily o kombinační hru s proměnlivou úspěšností, přesto branky padaly z úplně jiných situací. Hosté udeřili kolem 20min. ze své první střely na domácí kisňu, když z úhlu překvapil křížnou bombou za tyč záložník hostů. 0:1 Francovka odpověděla únikem Zimka, jenž přehodil vybíhajícího gólmana i s brankou. Další akce už ale znamenala vyrovnání. Dlouhý nákop po zaváhání stopera a brankáře hostů využil Mňačko, jenž si posunul míč velmi takticky od břucha do brady kolem gólmana a do prázdné zavěsil s obrovským přehledem:o)) 1:1 Nedlouho poté nakopl přes celé hřiště míč Bambuch, stoper hostů podběhl a z podobné situace jako před tím, obešel gólmana Zimek a prázdná branka už jen volala "rozvlň síť!". 2:1 Navíc několikrát pálil jak pitralon Oťas, hlavičkoval Bambuch a střílel Hrbáček, ale gólman hostů byl na čáře výborný. Hosté většinou kombinovali po dvacítku bez nějakých větších šancí. Když se do ní po dlouhé době v závěru poločasu podívali, zužitkovali trmu vrmu pred brankou nějakým záhadným způsobem ve vyrovnání. 2:2
Druhá část nabídla podobný obraz. Francovka byla o něco aktivnější, což se zúročilo dvěma slepenými góly. Po rohovém kopu se nádherně do vzduchu položil Zimek, zastřihal nohama a pod břevno zajistil domácím vedení. 3:2 Minutku na to se ocitl na dostřel branky Zdeňa Kindl a někde z poza dvacítky poslal míč ranou po zemi přesně za tyčku. 4:2 Utkání se už následně dohrálo v klidu a pohodě.
Sestava: Boško - Mikulín, Bambuch, Rösner, Filák - Kuriš, Surovec, Kindl M., Mňačko - Hrbáček, Zimek
Náhradníci: Filák M., Kindl Z., Zimek R., Řezníček
Branky: 2x Zimek, Mňačko, Kindl Z.
Suverén soutěže jasně přehrál jedno z největší překvapení a slaví zasloužený postup. V 8. minutě načal útočný festival Košut – 1:0. Ve 27. minutě dorazil míč do poloprázdné branky Zetek – 2:0. Ve 42. minutě se po rohu prosadil na zadní tyči Radim Blažek – 3:0. V 53. minutě dal svou druhou branku z přímého kopu Košut – 4:0. Hosty zachránil před sprškou dalších branek skvěle chytající Boško. Po utkání mohly v Podlesí vypuknout mohutné oslavy. Klub se po letech vrací do 1. A třídy, kam dlouhá léta patřil. (zdroj:valašský deník)
Francovka po zranění M. Kindla hrála zhruba od 30.min. v podstatě jen v deseti, takže výsledek je vzhledem k tomu více než přijatelný.
Sestava:
Boško - Mikulín, Bambuch R., Rösner, Mńačko - Filák, Surovec, Daněk, Kuriš - Kindl M., Hrbáček
Náhradníci: nebyli
V prvním dějství byl k vidění spíše boj mezi dvacítkami než nějaké šance. Nejdříve se dvakrát po dlouhých nákopech a s přispěním větru dostali do zakončení hosté. První zlikvidoval gólman, druhé mířilo vedle. Potom se ke slovu dostali domácí. Jejich zakončení ale také dlouho postrádalo přesnost. Udeřili nakonec z rohového kopu, když se hlavou trefil Roman Bambuch. 1:0 (Znám to jenom z doslechu, bo jsem si zrovna odskočil na pivo:o)
Druhá půle se už odehrála převážně v režii domácích. Hosté se spoléhali na nakopávané míče, které obrana s přehledem odvracela. Francovka měla spoustu dobrých příležitostí. Především se běžecky vyřádili agilní Zdeňci ve středu zálohy když dobře přečíslovali obranu hostů, bohužel je většinou zradila finální přihrávka. Žádná z akcí ani najedné straně už ale změnu skore nezapříčinila. Domácí byli aktivnější i důraznější a zaslouženě vyhráli.
Sestava: Boško - Filák, Bambuch R., Rösner, Mňačko - Bambuch M., Surovec, Kindl Z., Kuriš - Hrbáček, Kindl M.
Náhradníci: Daněk, Mikulín, Řezníček
Branka: Bambuch R.
Domácí pevnost je v troskách, poté co její zdivo načala Choryně, její rozklad dokonala slaboučká Jablůnka.
První půle začala obrovskou šancí Jablůnky, když se už v 6.min řítil sám na branku hostující útočník. Zakončení podél vybíhajícího brankáře, ten stačil bravurně nohou vykopnout! Domácí se poté probudili a začali být lepším týmem. Mírnou převahu zúročili ve vedoucí branku v 19.min. Zdeněk Kindl zahrál roh, odražený míč se vrátil na jeho nohu, ten využil svoji dobrou kopací techniku a z úhlu krásně přehodil brankáře. 1:0 Následně se prostřídaly šance na obou stranách. Z domácí hry byla cítit lehkovážnost, ta se jim vymstila ve 36.min. když přízemní střílený centr z levé strany tečoval patičkou před padajícím gólmanem k přední tyči hráč hostů. 1:1 Domácí hned na to předvedli nejhezčí akci první půle. Mara Kindl poslal míč po pravé straně zabíhajícímu Mňačkovi. Ten našel křížem dvacítky osamoceného Zimka, který z první nastřelil padajícího gólmana, odražený míč pak poslal do prázdné branky dobíhající Zdeněk Kindl. 2:1 Tleskáme! Naši se nijak moc nenadělali a vedou. To vypadá nadějně, jsem si říkal....
Do druhé půle už ale nastoupil jiný mančaft, bez chuti, bez zápalu, beze snahy. Když k tomu přičteme bojovnost Jablůnky a její velké štěstí v zakončení, tristní podívaná pro domácí je na světě. Kolem 55.min. si po rohu srazil míč do vlastní sítě Bambuch. 2:2 Bídně hrající hosté si aspoň za bojovnost vysloužili dvě příležitosti. Kolem 60.min. přišlo první varování když nastřelili břevno. V 74.min. už udeřili brankově. Po centru z pravé strany neatakovaný hráč na malém vápně pohodlně poslal míč hlavou do sítě a dokonal obrat ve prospěch Jablůnky. 2:3 Francovka se ve druhé půli k brance hostů ani nepřiblížila, takže se jinak nebylo na co dívat!
Útok domácích podal už třetí zápas za sebou mizerný výkon, naštěstí se nebývale rozstřílal Zdeněk Kindl. První půle byla dobrá, druhá hrůza třepe kurníkem! Ale je to v celku pochopitelné, nahrané už je a posvícení nemůže být každý týden:o)
Sestava: Boško - Mikulín, Bambuch, Rösner, Mňačko - Filák, Kindl M., Kindl Z., Kuriš - Hrbáček, Zimek
Náhradníci: Řezníček, Daněk, Chmela M.
Branky: 2x Kindl Z.
Úžasná jízda pokračuje! Ač není k vidění žádný světoborný fotbal, bodíky krásně naskakují na účet. Domácí začali hodně zvostra. Měli velkou převahu i dobré příležitosti. Nicméně měl Boško svůj den a co neodvrátila obrana, bezpečně zastavil na brankové čáře.  Nejhorší situace nastala ve 30.min. kdy byl opět knokautován Fichtel, vracející se po třízápasové pauze. Opět klička, stojná noha, kotník v hajzlu a ke všemu ten samý! Holt smůla a sezona pro něj asi skončila. Po úvodní divočině domácí zvolnili a pustili občas Francovku do útoku, ale bylo to znaší strany takové mdlé.
Druhá půle začala brankou Mňačka, který předskočil váhajícího obránce jako štírek a na dlouhou nohu zavěsil pod břevno. 0:1 Pak už začal jedzit jeden domichávač z Prešova za druhým a precizně uhňápaný beton  Polančané rozvrátit nedokázali. Ztratili myšlenku, začali nakopávat a jak už všichni víme, vzduchem cesta přes Bambucha uřčitě nevede:o) Domácí si vypracovali dvě velké příležitosti, první zázrakem lapil Boško, při druhé míč proskákal křížem branky těsně vedle. Toť z jejich strany vše zajímavé. V závěru se do několika brejků dostali  hosté, ale míč již v síti neskončil. Francovka herně slabší, měla méně šancí, ale byla odměněna za svoji bojovnost. Ve druhé půli zaslouží pochvalu Mňákota, který zahrál kraj zálohy, jak jsem ho ještě neviděl. Furt jsem čekal kdy už nebude moc, ale jedzil až do konca, vyhrával hlavičky a branka to byla třešnička na dortu za výkon.
Sestava: Boško - Mikulín, Bambuch, Rösner, Surovec - Chmela, Kindl Z., Fichtel, Filák - Hrbáček, Zimek
Náhradníci: Kuriš, Mňačko
Branka: Mňačko
Zápas postrádající náboj odehraný spíše z povinnosti ve kterém utrpěli výhru hosté. První půle byla ještě dívatelná. V 6.min střílel nebezpečně k tyči po centru Mara Kindl. Pak v 8.min z první vážné situace udeřili hosté. Trestňák střílený z pravé strany na teč, Boško neudržel a dobíhající Choryňané uklidili míč do sítě. 0:1 V 15min. slušný trestňák zahraný M. Kindlem brankář vyrazil. Ve 28.min se krásně uvolnil Hadvičák zpracováním na prsa a střelou z první protáhl gólmana domácích, jenž robinsonádou střelu zlikvidoval. Když se do poločasu neujala ani střela Oty, křížem branky a vyražený míč nikdo nedoklepl, šlo se do kabin za jedobrankového vedení hostů.
Druhá půle nabídla jedinou zajímavou situaci v 80.min, když hosté hlavou po centru zvýšili své vedení 0:2. Poté nasadili prešovský beton, jenž domácí nepřekonali a nedostali se k žádnému zakončení. Tragická druhá půle skončila poměrem střel 0:1, tož tak sa góly dát nedajů ani na jedné straně. Hráčům se nadá upřít snaha, ale tentokrát šlo vše proti fotbalu a hosté byli holt šťastnější. Absence klíčových hráčů Francovky se dají těžko zacelit a na hře je to znát.
Sestava: Boško - Mikulín, Filák, Rösner, Mňačko - Surovec, Kindl M., Kindl Z., Kuriš - Hrbáček, Zimek
Náhradníci: Řezníček, Kovář, Zimek Robert