6. Horní Bečva 26 13 2 11 55: 47 41 ( 2)
7. Francova Lhota 26 12 3 11 51: 51 39 ( 0)
8. Kateřinice B 26 11 4 11 72: 51 37 ( -2)
10. Hošťálková 26 8 8 10 46: 48 32 ( -7)
14. Loučka 26 2 9 15 25: 64 15 (-24)

1.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A1A0106 Střítež n.B Francova Lhota 3:3 (0:3) 100
Branky: Sedláček Jiří 2, Lušovský Daniel - Kindl Zdeněk, Naiser Jaromír, Matušinec Luděk; Rozhodčí: Jelínek Zdeněk; ŽK: Telecký Jakub, Kuběj Radim, Merta Tomáš - Pukýš Petr, Mňačko Martin

2.kolo

A1A0202 Francova Lhota Ratiboř 2:6 (2:1) 150
Branky: Surovec Zdeněk, Naiser Jaromír - Blizňák Zdeněk 3, Galetka Tomáš, Konvičný Adam, Děckuláček Michal; Rozhodčí: Chlevišťan Karel; Delegát: Volek Stanislav; ŽK: Kindl Zdeněk, Kindl Marek - 0; ČK: Naiser Jaromír - 0

3.kolo

A1A0307 Loučka Francova Lhota 0:0 (0:0) 70
Rozhodčí: Žilinský Antonín; ŽK: Marek Martin - Brlica Vlastimil, Matušinec Luděk; ČK: 0 - Boško Radoslav

4.kolo

A1A0401 Prlov Francova Lhota 6:1 (3:1) 80
Branky: Hajda Jaroslav 2, Dubec Jakub 2, Šíma Radomír, Sochora Miroslav ml. - Mňačko Martin; Rozhodčí: Fule Vincent; ŽK: 0 - Pukýš Petr

5.kolo

A1A0507 Francova Lhota Liptál 4:3 (0:1) 100
Branky: Kindl Zdeněk 2, Mňačko Martin, Rösner Michal - Matějů Miroslav, Mikel Milan, Londa David; Rozhodčí: Malý Zdeněk; ŽK: Matůš Marek, Šuta Jakub - Londa David, Šimara Roman

6.kolo

A1A0602 FC Vsetín B Francova Lhota 4:1 (3:0) 70
Branky: Plšek Petr, Lukáč Ondra, Solanský Robin, Špalek Jiří - Kindl Zdeněk; Rozhodčí: Vašek Radomír; Delegát: Juřica Karel; ŽK: Bartošek Tomáš - Kindl Marek

7.kolo

A1A0706 Francova Lhota Jablůnka 5:0 (3:0) 150
Branky: Bambuch Roman 3, Kindl Zdeněk 2; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Bambuch Roman - 0

8.kolo

A1A0803 Halenkov Francova Lhota 3:1 (2:1) 150
Branky: Koňařík Robert 2, Mikula Radim - Bambuch Roman; Rozhodčí: Chlevišťan Karel; ŽK: Šulák Petr, Tydlačka Jakub, Krejčí Vít - Bambuch Roman, Matůš Marek, Kindl Marek, Kindl Zdeněk, Brlica Vlastimil, Pukýš Petr

9.kolo

A1A0905 Francova Lhota Horní Bečva 4:1 (1:1) 150
Branky: Mňačko Martin 3, Bambuch Roman - Ondruch Stanislav; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: Bambuch Roman, Filák Lukáš - Třeštík Michal, Pavlica Zbyněk

10.kolo

A1A1004 Lhotka n. B. Francova Lhota 2:1 (2:0) 100
Branky: Rosenkranc Petr, Vavřík Daniel - Matušinec Luděk; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: Man Michal - Kindl Marek, Brlica Vlastimil, Bambuch Roman

11.kolo

A1A1104 Francova Lhota Kateřinice B 2:1 (0:0) 80
Branky: Šuta Jakub, Kindl Marek - Zbranek Jaroslav; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Kindl Marek, Pukýš Petr, Bambuch Roman, Filák Lukáš, Matušinec Luděk - Zbranek Jaroslav, Pisklák Petr, Uličník Radek

12.kolo

A1A1205 Huslenky Francova Lhota 1:2 (1:1) 50
Branky: Zádilský Jaromír - Kindl Zdeněk, Matušinec Luděk; Rozhodčí: Nohavica Petr; ŽK: Tydlačka Pavel, Šťastný Jan - Rösner Michal, Brlica Vlastimil, Kindl Marek; ČK: Tydlačka Pavel - 0

13.kolo

A1A1303 Francova Lhota Hošťálková 3:0 (0:0) 80
Branky: Mňačko Martin 2, Šuta Jakub; Rozhodčí: Žilinský Antonín; ŽK: 0 - Žamboch Jan I

14.kolo

A1A1406 Francova Lhota Střítež n.B 2:2 (0:1) 70
Branky: Zimek Ota, Surovec Zdeněk - Vavruša Martin, Plešek Ladislav; Rozhodčí: Žilinský Antonín; ŽK: Kindl Marek - Dibelka Jakub

15.kolo

A1A1502 Ratiboř Francova Lhota 3:1 (1:1) 150
Branky: Olšák Stanislav, Blizňák Zdeněk, Daňa Petr - Zimek Ota; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: Mynařík Petr - Surovec Zdeněk

16.kolo

A1A1607 Francova Lhota Loučka 3:1 (2:1) 120
Branky: Zimek Ota 2, Kindl Marek - Clkhart Karol; Rozhodčí: Štefánik Vladimír; ŽK: Kindl Marek, Kindl Zdeněk, Kindl Zdeněk ml. - Martinák Petr, Kobliha Vít, Sovák Břetislav

17.kolo

A1A1701 Francova Lhota Prlov 2:1 (1:0) 99
Branky: Zimek Ota, Kindl Marek - Dubec Jakub; Rozhodčí: Nohavica Petr; ŽK: Pukýš Petr - Novosad Jaroslav

18.kolo

A1A1807 Liptál Francova Lhota 1:2 (0:0) 100
Branky: Londa David - Kuriš Martin, Šuta Jakub; Rozhodčí: Nohavica Petr; ŽK: Blanarčík Petr, Gajdošík Tomáš - Pukýš Petr, Kindl Marek

19.kolo

A1A1902 Francova Lhota FC Vsetín B 2:3 (2:2) 100
Branky: Zimek Ota 2 - Augusta Martin, Lukáč Jiří, Hajda Jaroslav; Rozhodčí: Vašek Radomír; ŽK: Filák Miroslav, Matůš Marek, Kindl Zdeněk, Surovec Zdeněk - Hromada David, Bartošek Tomáš

20.kolo

A1A2006 Jablůnka Francova Lhota 2:1 (1:0) 100
Branky: Holý Milan, Brodek Pavel - Mňačko Martin; Rozhodčí: Teter Miroslaw; ŽK: 0 - Filák Miroslav

21.kolo

A1A2103 Francova Lhota Halenkov 0:1 (0:0) 89
Branky: Koňařík Robert; Rozhodčí: Malý Zdeněk

22.kolo

A1A2205 Horní Bečva Francova Lhota 2:0 (1:0) 100
Branky: Berka Petr, Ondruch Martin; Rozhodčí: Nuc Josef; ŽK: 0 - Kindl Marek, Boško Radoslav, Filák Miroslav

23.kolo

A1A2304 Francova Lhota Lhotka n. B. 4:1 (2:0) 150
Branky: Mňačko Martin 2, Kindl Zdeněk, Kindl Marek - Vavřík Daniel; Rozhodčí: Teter Miroslaw; Delegát: Juřica Karel; ŽK: Kindl Marek, Smolík Rostislav - 0

24.kolo

A1A2404 Kateřinice B Francova Lhota 1:2 (0:0) 100
Branky: Drda Jiří - Kindl Zdeněk ml., Kindl Marek; Rozhodčí: Kopecký Ladislav; ŽK: Kotrla Václav, Zubik Roman, Loučka Antonín - Kindl Marek, Kindl Zdeněk ml., Matůš Marek, Kuriš Martin

25.kolo

A1A2505 Francova Lhota Huslenky 3:2 (2:2) 80
Branky: Kindl, Zimek Ota, vlastní - Pisklák David, Labaj Lukáš; ŽK: Zimek Ota, Kindl Marek, Kuriš Martin - Labaj Lukáš, Tydlačka Pavel, Krhovják Luděk, Kopecký Tomáš; ČK: Zimek Ota - Tydlačka Pavel, Kopecký Tomáš

26.kolo

A1A2603 Hošťálková Francova Lhota 1:0 (0:0) 100
Branky: Holzmüller Martin; Rozhodčí: Světlík František; Delegát: Juřica Karel; ŽK: 0 - Kindl Zdeněk ml.
Úvod zápasu nás zastihl ještě spící a prvních 10-15min. byli hosté lepším celkem. Postupně jsme se ale rozehráli a začali si vytvářet mírnou převahu. První branku vsítil Marek Kindl levou nohou, když mířil přesně křížem branky. 1:0
Druhý poločas přinesl podobný obraz jako první. Po jednom z rohů hlavičkoval osamocený Sochora do šibenice, kde stál připravený Puky a krásným reflexivním zákrokem vyškrábl míč nad bránu. Následovala červená a penalta. 1:1 Až po této brance jsem začali bojovat na plno, zatím co hosté notně polevili. To se jim několik minut před koncem stalo osudným, když vítěznou branku vsítil historicky nejlepší střelec Francovky Ota Zimek.
Uktání ve kterém o nic nešlo, podle očekávání nenabídlo nic extra, ale vítězství v deseti se počítá.
Sestava: Boško - Filák, Matůš, Rösner, Pukýš - Kindl M., Surovec, Smolík, Kindl Z.st. - Zimek, Mňačko
Střídající: Kindl Z.ml., Kuriš M., Naiser
Začátek zápasu zase noční můra! Zbytečný faul u dvacítky, trestný kop k tyči 0:1. Chvilku nám to ještě trvalo než jsme se probudili, ale nakopla nás penalta za ruku, která vnesla notně emocí na trávník. Oťas ji na první pokus neproměnil, nicméně ji rozhodčí nechal opakovat a na podruhé se už nemýlil. 1:1 Ale emoce ještě vzrostly. Brzy na to prošel Ota vše co mu stálo v cestě a dopravil míč do prázdné branky. 2:1
Druhý poločas jsme hru kontrolovali, hosté toho moc nepředvedli a po brankové pojistce M. Kindla jsme dokráčeli k vítězství bez větších problémů.
Sestava: Boško - Matůš, Mňačko, Rösner, Pukýš - Naiser, Surovec, Kindl Z.st., Filák - Zimek, Kindl M.
Střídající: Kindl Z.ml., Kuriš M., Kuriš T.
Branky: Zimek 2x, Kindl M.
Zápas hraný ve velkém vedru, se špatným koncem pro domácí. Kolem 20min. přišla hrubka při rozehrávce, kterou využil dělovkou hostující útočník. 0:1 Do poločasu Francovka ovládala hru, ale branky se nedočkala.
Zato úvod druhé půle domácím vyšel na jedničku. Brankama Zimka a Surovce se ujali vedení 2:1. Hosté poté notně přidali, začali se tlačit před branku a byli lepším týmem. Nakonec se z posledního útoku prosadil hostující útočník přes dva obránce a křížnou bombou (která ohla Radovi paprče:o)) zařídil dělbu bodů. 2:2
Sestava: Boško - Filák, Matůš, Rösner, Pukýš - Naiser, Surovec, Kindl M., Kuriš M. - Zimek, Mňačko
Střídající: Kindl Z.ml., Kuriš T., Bambuch M.
Branky: Zimek, Surovec
Ratiboř vs. Lhoty 3:1 - obrázek

Utkání vyšlo lépe domácím, po většinu zápasu byli o něco aktivnější i když mnoho brankových příležitostí utkání nenabídlo. Nejdříve po rychlém přechodu hřiště a centru do dvacítky otevřel Ratiboř skóre. 1:0 Do poločasu se nám podařilo vyrovnat po důrazu Oty Zimka v malém vápně, když dorazil střelu Zdeňka Surovca. 1:1
V úvodu druhé půle nás Ratiboř zamkl před naší brankou, což vyústilo v nepříliš prudkou střelu-padáček přes povysunutého Rada. 2:1 Po dalším závaru před naší brankou vznikla TrmaVrma a bylo rozhodnuto. 3:1 Domácí se zatáhli, my jsme se dostali do planého tlaku bez šancí a času už moc nezbývalo......
Sestava: Boško - Matůš, Mňačko, Rösner, Pukýš - Naiser, Surovec, Kindl M., Filák - Kuriš T., Zimek
Náhradníci: Kuriš M., Kindl Z. ml.
Góly: Zimek
Utkání hrané na těžkém terénu nabídlo zajímavý fotbal s velkým množstvím zahozených šancí. První poločas měli domácí častěji míč na kopačkách a vytvořili si mírnou územní převahu. Hosté se spoléhali na rychlé brejky, které ovšem nedokázali proměnit. Domácí brankář se překonával a vynikl především při dvou samostatných únicích Oty Zimka.
Druhý poločas začaly Kateřinice brankou, kdy domácí útočník sám před brakářem nezaváhal. 1:0 Poté domácí značně polevili a pustili Francovku do tlaku. Po dalším Oťasově úniku naštěstí dorazil míč do sítě Zdeněk Kindl st. 1:1  Další rychlý kontr zakončil Tomáš Kuriš, když  z úhlu prostřelil gólmana a bylo vymalované! 1:2 V závěru si domácí vytvořili tlak, ale dlouhé nakopávané míče ke gólu nevedly. Šancí jsme měli podstatně více než domácí, takže zasloužené vítězství. A to nás bylo jedenáct..........
Sestava: Boško - Kuriš M., Matůš, Rösner, Pukýš - Naiser, Kindl Z., Kindl M., Kindl Z. - Zimek, Kuriš T.
Náhradníci: leda tak Martin Trchalík :o)
Branky: Kindl Z. st., Kuriš T.
Celý první poločas jsme byli lepším týmem. Zazdili jsme několik tutovek a nastřelili břevno i tyčku. Domácím hra vůbec nevycházela, takže k jejich spokojenosti se šlo do kabin za stavu 0:0
Druhý poločas nabídl vyrovnaný fotbal s větší chutí i bojovností na domácích kopačkách.  Ti si vytvořili několik šancí, ale koncovka byla podobná té naší. Když už jsme se viděli u piva, přišla poslední akce domácích  v  92.min, kdy osamocený Holzmüller trefil tři body pro Hošťálkovou.
Sestava: Boško - Matůš, Mňačko, Rösner, Pukýš - Kindl Z. ml., Surovec, Kindl M., Naiser - Smolík, Kuriš M.
Náhrdníci: Filák M., Kuriš T., Filák P.
Začátek utkání domácím vyšel nad očekávání. Trestný kop Marka Kindla z levé strany nečekaně zapadl křížem do šibenice. 1:0  Po jednom z rychlých kontrů přilétl centr na malé vápno, který si srazil do vlastní sítě hostující obránce. 2:0 Francovku tento stav uspokojil, vytratilo se nasazení a Huslenky ovládly hru. Nejprve po zbytečné ztrátě míče před pokutovým územím a rychlé kombinaci soupeře skóroval osamocený Labaj 2:1. V závěru poločasu zakroutil trestňák k tyči Pisklák a bylo srovnáno. 2:2
Druhý poločas se hrál vyrovnaný zápas do doby, než se nechal vyloučit po druhé žluté hostující stoper. Výhodu jednoho muže v poli naštěstí brzy zužitkoval hlavičkou Zimek. 3:2
Následně srovnal síly na hřišti Oťas za zakopnutí míče a druhé žluté. Hosté ovšem neponechali nic náhodě a další dva se šli spršit předčasně, taky po druhých žlutých. Ke své smůle Huslenky v závěru nedokázaly proměnit pokutový kop a proto odjely bez bodu.
Velmi zajímavé utkání s méně pohledným fotbalem pobavilo stejně dobře jako večer Rusáci:o)