Hosté šli do vedení už v 8.minutě, když po rohovém kopu propadl míč k hráči soupeře, který se z dorážky nemýlil. 0:1 Hovězí bylo celý první poločas lepší a Francovku k ohrožení branky skoro nepustilo. Jedinou výraznější šanci si připsal Chmela, ale z blízka a z úhlu už nedokázal prostřelit brankáře. Hosté výrazně lehčeji kombinovali, ale zároveň byli důraznější i v osobních soubojích, k čemuž je už od pohledu předurčovaly jejich fyzické dispozice. Hlavně defenzivní hráči byli chlapi jak sviňa:o)))))) Vrchem neměli naši borci nejmenší šanci něčeho dosáhnout.
Druhou půli se domácí prosadili o něco více, místy získali i územní převahu, ale jejich snahu uťali dvěma rychlými výpady hosté. V 73. minutě dostal míč na pravé straně osamocený útočník Hovězí, který v klidu poslal míč do sítě. 0:2 Tři minuty na to se prosadili hosté křížnou střelou k tyči po pěkné rychlé kombinační akci. 0:3 Tím otupili snahu domácích, kteří dokázali korigovat v závěru utkání, když se k dorážce dostal Ondra Filák. 1:3 Francovka prokázala bojovnost a velkou snahu, ale tentokrát ji soupeř předčil ve všech směrech. A tak zmíním jenom Rada v brance, jenž se blýskl několika vydařenými zákroky v kisni.
Branka: Filák O.
Sestava: Boško - Mikulín, Filák T., Filák L., Mňačko - Tomeček, Šipinka, Surovec, Šerý, Chmela - Filák O.
Náhradníci: Kovář, Urubek
Chmela Radek         16
Kindl Marek             5
Filák Ondra              4
Matušinec Roman   4

Rösner Michal         4
Zimek Ota                2
Bambuch Roman    2
Kindl Zdeněk           2
Matušinec Luděk     2

Filák Lukáš              1
Surovec Zdeněk      1
Zimek Robert           1
vlastní                       1
Chmela Radek       12
Kindl Marek            11
Kindl Zdeněk           9
Bambuch Roman    5
Kuriš Tomáš            4
Matušinec Roman   4
Bambuch Martin     1
Kuriš Josef              1
Mňačko Martin        1
Rösner Michal         1
Filák Michal             1
Fichtel Marek          1
Filák Tomáš            1
Zde jsou zpracovaní všichni střelci od roku 1975, tz. od postupu do OP a následných vyšších soutěží. Bohužel informace z nižších soutěží (tedy před r.1975) nejsou dostupné v plném rozsahu. Doufáme, že nikdo nebyl opomenut. Zatím je to po postup z OP v roce 2011.

Oťas zatím navyšuje svůj náskok v čele a atakuje hranici dvou stovek branek!

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one